Форум села Катюжанка. Головна сторінка.

Форум села Катюжанка. Головна сторінка.

Пишіть, спілкуйтесь, задавайте питання та шукайте відповіді на них.
Звертайтеся із запитаннями до нашої місцевої влади - можливо вона Вас почує ...
Форум присвячений висвітленню актуальних питань сьогодення нашого села Катюжанка,
Вишгородського району, Київської області.
На цьому форумі Ви можете спілкуватися українською мовою а также на русском языке.
На цьому форумі Ви можете створювати актуальні ,на Ваш погляд, теми та запрошувати учасників форуму для їх обговорення.

Бажаю Вам успіхів. Слава Україні !

ПоискПоиск   Участники  
Сегодня: 18.04.2024 - 15:07:29
Страницы:  1  
Форум села Катюжанка. Головна сторінка. » Теревені. » Як відключити страховку?
АвторСообщение

BryHid3e2

Интересующийся




Статистика:
Тем создано: 19
Сообщений: 19
Репутация: 95 ±
Нарушения: 0
У мене є страховка здоров"я через приват 24, маю їхати за кордон на 3 місяці, там вона не діє. Чи можна її якось відключити на цей період?
Сообщение # 1 14.12.22 - 22:21:55

DneprO

Новичок




Статистика:
Тем создано: 0
Сообщений: 20
Репутация: 20 ±
Нарушения: 0

    Цитата:
    BryHid3e2 14.12.22 в 22:21 пишет:
    У мене є страховка здоров"я через приват 24, маю їхати за кордон на 3 місяці, там вона не діє. Чи можна її якось відключити на цей період?

Якщо ви її там оформляли, то зайдіть за оцим посиланням https://hotline.finance/ua/articles/yak-vidklyuchiti-strahovku-v-privat24 та почитайте як саме і що ви можете зробити. Не зможете розібратися, ну так є оператор, або вже на останок відділення де вам допоможуть з тим питанням.

[img]https://focus.ua/static/storage/thumbs/920x465/6/ec/f7a0c1b6-787bdc90b1544f82911c20e8ab0e2ec6.jpg?v=4976_1[/img]
Сообщение # 2 16.12.22 - 22:31:15
Форум села Катюжанка. Головна сторінка. » Теревені. » Як відключити страховку?
Професійна освіта онлайн :Предыдущая темаСледующая тема: Вопрос по алиментам
Страницы:  1  

Администратор запретил отвечать гостям на сообщения! Для регистрации пройдите по ссылке: зарегистрироваться


Powered by WR-Forum Professional © 2.0.5.2016