Громадський сайт , село Катюжанка , Вишгородський район , Київська область ,
Україна , 07313 , Інтернет-довідник.
Головна сторінка Село Катюжанка. Від автора сайта ..

Шановні Односельчами !

     Ми живемо в XXI столітті коли настав час всебічного охоплення населення Інтернетом, час широкого оприлюднення діяльності громад різного рівня.
     Мабуть настав час розповісти інтернетовській спільноті (та ,можливо, нагадати і самим собі ) - що таке село Катюжанка чим вона знаменита, як та чим живуть жителі цієї частинки малювничого українського Полісся, оприлюднити фотогалерею наших цікавих та визначних місць . Створити такий собі Інтернет-довідник села Катюжанка.
     Надати можливість громаді села Катюжанки можливість спілкуватися засобами Інтернету адже Інтернет є практично в кожній другій оселі та на підприємствах села.
     Одним із засобів такого спілокування є форум села Катюжанка :
     Пишіть, спілкуйтесь, задавайте питання та шукайте відповіді на них.
     Задавайте питання нашій місцевій владі - можливо вона Вас почує ...
     Форум присвячений селу Катюжанка, Вишгородського району, Київської області, висвітленню актуальних питань сьогодення нашого села .
     На цьому форумі Ви можете спілкуватися на українській мові а также на русском языке.
     На цьому форумі Ви можете створювати актуальні ,на Ваш погляд, теми та запрошувати учасників форуму для їх обговорення.
     Відносно діяльності місцевої влади - то оприлюднена тільки та інформація, що знайдена мною на просторах Інтернету. Все продовжується в найкращих традиціях українського можновладдя, влада - сама по собі , народ - сам по собі.
     З метою подальшого вдосконалення цього волонтерського проекта - прошу Вас надавати конструктивні побажання та пропозиції щодо його функціонування та подальшого розвитку - вони будуть обов'язково детально розглянуті та опрацьовані. Електронна адреса - внизу сторінки.
Слава Україні!  
З повагою та найкращими побажаннями.  
Автор сайта  
Приходько Валентин Іванович.