Шановні мешканці Вишгородського району !
     Правила комунікацї під час повітряної тривоги . ДУЖЕ ВАЖЛИВО !!!
     НЕ МОЖНА ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ ОПРИЛЮДНЮВАТИ ІНФОРМАЦІЮ: де, коли та на який проміжок часу введено графіки відключень (аварійних або планових, будь-яких).
     Крім того,ЗАБОРОНЕНО ДО КІНЦЯ ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ оприлюднювати інформацію про влучання ракет в енергооб’єкти на території конкретної області, а також про знеструмлення міста або області. Пояснення: ця інформація дає ворогу розуміння під час атаки, куди вони влучили, і дає можливість відкоригувати стратегію ударів та завдати ще більшої шкоди.
     Заборонено викладати фото влучань, роботи ППО, коментувати роботу ППО та збиття ворожих ракет і дронів.
     Про що можна комунікувати під час повітряної тривоги:
     Під час обстрілів можливі відключення світла (БЕЗ ДЕТАЛЕЙ).
     Енергетики тримають ситуацію під контролем і вживають заходів для того, щоб убезпечити енергосистему від можливих пошкоджень (БЕЗ ДЕТАЛЕЙ) Пам’ятайте, що усунення наслідків атаки на енергооб'єкти та відновлювальні роботи розпочинаються ДСНС та енергетиками одразу, як закінчується повітряна тривога.
     Під час атаки про себе, своїх близьких, а також тих, хто потребує допомоги поряд. Не нехтуйте сигналами повітряної тривоги, перебувайте в укриттях. Якщо світла та тепла немає тривалий час — будь ласка, шукайте найближчий до вас Пункт Незламності.
 
Від Димерської громади:
Для отримання послуги з вивезення твердих побутових відходів мешканці Димерської громади повинні укласти договір з Димерським ККП.
Громада – це сотні дворів та приватних будинків, одна спільна, велика оселя для всіх і кожного, чистота якої починається із сумлінного ставлення її мешканців до себе та довкілля, злагодженої роботи комунальних служб, місцевої влади та пересічних громадян.
Саме тому, для безперебійного вивезення побутових відходів, чистоти у наших населених пунктах, зменшення кількості стихійних сміттєзвалищ на території Димерської громади, наполегливо просимо оперативно укласти договори з надавачем послуг.
Тариф на вивезення твердих побутових відходів становить 35,00 грн. на одного мешканця в місяць.
Для заключення договорів із Димерським ККП, звернення щодо сум заборгованості та розміру плати за надані послуги, коригування щодо кількості проживаючих у домоволодінні - потрібно звернутися за адресою
смт Димер, вул. Ярослава Мудрого,18.
Для заключення договору потрібно мати при собі паспорт та ідентифікаційний код.
Телефони для довідок: (04596)3-12-43
Також договір можна укласти в адмін приміщенні кожного старостинського округу за місцем проживання.
 
Шановні мешканці Вишгородського району !
     Звертаємо вашу увагу на те, що сьогодні 7 жовтня 2022 року , починаючи з 09:00 на території Димерської громади проводяться навчання для саперів, відпрацьовування навичок вилучення і ліквідації вибухонебезпечних предметів. У зв'язку з цим, у громадах району можливо чути вибухи.
Зберігаємо спокій!
Вишгородська районна державна адміністрація! .     
 
Шановні Односельчани !
12-13 липня 2022 року з 9.00 до 18.00 планується відключення електроенергії в с. Катюжанка по вулицях:
Біла, Київська, Волошкова, Шевченка, Озерна, Лугова, Вербова, Святомихайлівська, Кругова, Поштова, Нова, Вишгородська, Заводська, Молодіжна, Сім'ї Дяківських, Прорізна, Кичигіна, Слобідська, Садова, Олега Орлова, Переселення, Хутірська, Гагаріна. 14 липня 2022 року з 9.00 до 18.00 планується відключення електроенергії в с. Гута-Катюжанська по всіх вулицях.
Інформація від ДТЕК ! .     
 
Шановні Односельчани !
8 липня 2022 року буде організовано вивіз побутових відходів по всіх вулицях села Катюжанка.
В подальшому вивіз сміття що п'ятниці.
Староста села Катюжанка .     
 
Шановні Односельчани !
30.06 2022 року буде організовано вивіз побутових відходів по всіх вулицях села Катюжанка. Прохання, мішки із побутовими відходами (будь які) необхідно виставити до 8-00 години ранку.
Староста села Катюжанка .     
 
Шановні Односельчани !
Ольга Грабовьюк
!!!БЛАГОДІЙНА ЯРМАРКА!!!
Запрошуємо відвідати благодійну ярмарку, кошти з якої будуть передані на підтримку ЗСУ,
тобто на придбання авто для 72ї бригади, необхідна сума збору 120 тис.грн.
Збір організовує Тетяна Онук та Мар'яна Нерознак.
Ярмарка буде проходити в парку с.Катюжанка, в суботу, 25 червня, об 11:00год.
Якщо ви готуєте смачні вареники, випікаєте тістечка, вирощуєте полуницю, черешню, можливо вирощуєте квіти, займаєтесь бджолярством, плетете віночки, виготовляєте якісь прикраси, майструєте щось з дерева, плетете кошики чи корзини, або просто хочете приєднатись до збору коштів
БУДЬ ЛАСКА ПРИЄДНУЙТЕСЬ!!!
Єдина умова, що всі кошти за продані вироби ми 100% передаємо на ЗСУ!!!
Давайте всі разом допоможемо нашим захисникам!!! Всім добра і миру!
Бажаючих приєднатись до ярмарки чекаю в ПП
 
Від Димерського Лісгоспу !
Державне підприємство «Димерське лісове господарство» проводить реалізацію дров паливних для населення.
Виписка дров паливних проводиться адміністрацією підприємства за адресою:
с.Катюжанка, вул.Шевченка,1(контора лісгоспу)
Дніпровське лісництво: с.Федорівка, вул.Миколаївська,5
Кам’янське лісництво: х.Кам’янка, вул.Хутірська,5
Катюжанське лісництво: с.Катюжанка, вул.Шевченка,1
Руднянське лісництво: с.Володимирівка, вул.Шевченка,28
Литвинівське лісництво: с.Литвинівка, вул.Червона Слобода,97-а
Ясногородське лісництво: с.Ясногородка, вул. Калинова,64
З собою необхідно мати наступні документи: копію паспорта та ідентифікаційного коду,
а також необхідно написати відповідну заяву на ім’я директора.
Відповідальний за реалізацію деревини –
начальник відділу реалізації Сидоренко Богдан, тел.096876210
 
Шановні Односельчани !
10.05 2022 року буде організовано вивіз побутових відходів по всіх вулицях села Катюжанка. Прохання, мішки із побутовими відходами (будь які) необхідно виставити до 8-00 години ранку.
Староста села Катюжанка .     
 

Про тримання компенсації за втрачене майно !

24.03.2022 р. у ВРУ зареєстровано проєкт ЗУ «Про компенсацію за пошкодження та знищення окремих категорій об’єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації» №7198, який вже готується до другого читання. На що ж можуть розраховувати власники знищеного майна, та яким чином можна буде отримати належне, виходячи з прийнятого за основу закону?

На отримання компенсації мають право громадяни України, які є:

 • власниками пошкоджених та/або знищених об’єктів нерухомого майна;
 • здійснили інвестування та фінансування будівництва об’єктів житлового будівництва, щодо яких отримано право на виконання будівельних робіт та які не прийнято в експлуатацію;
 • членами житлово-будівельних (житлових) кооперативів, які викупили квартири, інші житлові приміщення кооперативу, але не оформили право власності на них;
 • спадкоємцями власників такого майна;
 • ОСББ, ЖБК, які здійснюють утримання відповідних будинків, щодо відновлення пошкодженого спільного майна багатоквартирного будинку.

Пріоритетне право на отримання компенсації матимуть:

 •  багатодітні сім’ї;
 • особи з інвалідністю I та II груп;
 • учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, члени сімей загиблих військовослужбовців.

Якщо у громадян, що належать до цих категорій, внаслідок воєнних дій ушкоджено або знищено декілька об’єктів нерухомого майна, пріоритетне право на отримання компенсації розповсюджується на один об’єкт. За другий і наступні компенсація буде надаватись у порядку черговості нарівні з іншими власниками, що звернулись. Облік черговості надходження заяв здійснюється з використанням реєстру пошкодженого та знищеного майна.

Алгоритм дій для отримання компенсації

Найперше, слід поінформувати органи влади про факт пошкодження або знищення об’єкту нерухомого майна та подання заяви про надання компенсації. Це можна зробити через застосунок «Дія», через нотаріуса або центр надання адміністративних послуг без прив’язки до місця проживання.

Для цього заявнику необхідно зазначити:

 •   прізвище, ім’я та по батькові;
 • реєстраційний номер облікової картки платника податків або, за його відсутності, серію, номер паспорта, місце та дату його видачі;
 • засоби зв’язку;
 • відомості щодо пошкодженого чи знищеного об’єкту (адреса, площа та інші дані з правовстановлюючого документа (якщо такий у наявності); у разі втрати об’єкта інвестування житлового будівництва — відповідний договір;
 • кількість співвласників та мешканців;
 • опис пошкоджень (повне чи часткове знищення) та докази (у разі наявності), що заявник має на момент звернення: фото, акт Державної служби з надзвичайних ситуацій; витяг з ЄРДР тощо.

Заява подається на кожен об’єкт окремо. Заява, подана одним із співвласників, вважається поданою всіма співвласниками.

Перелік зруйнованого нерухомого майна, за яке громадяни отримають компенсацію, наступний:

 • квартири;
 • приватні будинки (в т.ч. дачні та садові);
 • інші приміщення, на які зареєстровано право власності, об’єкти інвестування.

Можливі види компенсації:

 • грошова компенсації шляхом перерахування коштів на поточний рахунок отримувача зі спеціальним цільовим режимом використання;
 • фінансування будівництва нового об’єкта нерухомого майна з рівноцінною площею, але що не перевищує вартості 150 м2 за кожен об’єкт (вартість 1 м2 площі об’єкта нерухомого майна розраховується за методикою, визначеною КМУ);
 • фінансування виконання відновлювальних будівельних робіт пошкодженого майна.

Компенсація визначається щодо кожного об’єкта нерухомого майна окремо.

Заяву безоплатно можна подати під час дії воєнного стану та протягом 90 календарних днів з дати його закінчення на території, на якій знаходиться (знаходився) пошкоджений або знищений об’єкт нерухомого майна. Після цього проводиться обстеження об’єкта нерухомого майна, складається відповідний акт і заявнику надається довідка про визнання особи постраждалою внаслідок надзвичайної ситуації.

Реєстрація заяви про надання компенсації здійснюється автоматично програмними засобами реєстру пошкодженого та знищеного майна. Згодом залежно від способу отримання компенсації заявником або подається заява про виплату коштів на картковий рахунок, або проводиться фінансування нового будівництва.

У разі протиправної відмови у здійсненні компенсації за втрачене під час війни майно або для встановлення факту смерті чи будь-яких інших необхідних юридичних фактів з метою підтвердження свого права на належну компенсацію громадяни можуть звернутися до суду.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.
 

Шановні жителі села Катюжанка та навколишніх сіл !
19 лютого о 14:00 годині в Катюжанському будинку культури
в рамках депутатського звіту фракції "Хвиля" у Димерській селищній раді
відбудеться зустріч із учасниками бойових дій Птах Відьмак , Микола Онуфрієв та ін., які пояснять, як цивільні громадяни мають діяти у надзвичайних ситуаціях, щоб зберегти своє та своїх рідних життя та здоров'я.
Звичайно ж, якщо виникнуть питання до депутатів - ми надамо відповіді.
Запрошуємо взяти участь мешканців Катюжанки та всіх прилеглих сіл, а також колег-депутатів, працівників селищної ради, старостинського округу, членів виконкому, працівників закладів освіти, культури, охорони здоров'я, старшокласників, студентів училища, всіх бажаючих.
 

Шановні Катюжанці ... Коляда ... Коляда ... Коляда ... !
16 січня 2022 року. о 13 годині в приміщенні Будинку культури села Катюжанка відбудеться Різдв'яна Коляда !!!
В програмі :
Виступ вихованців Недільної школи храму св. Архистратига Михаїла.
Колядки дитячого гурту < Світанок >.
Виступ гурту < Червона калина >.
Вхід вільний ( з дотриманням карантинних норм ... ) .     
 

Шановні жителі села Катюжанка !
17, 18, 19 січня 2022 року. з 09:00 до 15:00 відбудеться планове відключення електропостачання
с. Катюжанка вулиці : Святомихайлівська, Шевченка, Лісна, Вишгородська, Заводська, Зінченка, Ранкова, Вишнева, Південня , Сім'ї Дяківських, Покровська .
20, 21 січня 2022 року. з 09:00 до 15:00 відбудеться планове відключення електропостачання
с. Катюжанка вулиці : Молодіжна , Богдпна Хмельницького.
Згідно телефонограми ДТЕК Київські Регіональні Електромережі .     
 

Від Голови Димерської ОТГ Підкурганного Володимира :

     Доброго дня шановна Димерська Громада !.     Поговоримо про медицину в Димерській громаді. Питання важливе і актуальне. Відразу скажу, потрібна ВАША АКТИВНА УЧАСТЬ, зараз поясню чому.
     Реформування напрямку розпочалося у січні 2021 року, коли Радою було прийнято рішення про створення власної медичної установи на базі всім відомої Димерської лікарні. Достатньо швидко, вже в березні, було отримано ліцензію для надання медичних послуг і працевлаштовано усіх працівників. Це так звана вторинна ланка медичних послуг. Наша громада повністю профінансувала діяльність установи протягом минулого року, це близько 7 млн.грн., хоча ще в червні коштів на це не вистачало. Про бюджет і його виконання поговоримо іншим разом. Що стосується первинної медицини, то минулого року ці послуги надавалися медичним закладом, засновником якого була Вишгородська міська рада, а наша Громада фінансувала їх діяльність (6 млн). Цього року Селищна рада виділила 10 млн на вторинну медицину у громаді Наприкінці минулого року ми прийняли рішення про створення власного центру первинної медицини як структурного підрозділу у складі Димерської лікарні про що також отримали відповідні ліцензії, обсяг фінансування із місцевого бюджету - 8,5 млн. Юридично, на сьогодні у нас повна і самостійна лікарня. Ми підрахували, що якщо наші мешканці, яких раніше обслуговував Вишгород, заключать договори із нашими сімейниками, то 80-90% коштів на їх утримання нам сплатить Держава в особі НСЗУ, що, погодьтеся, є чималою економією для нашого бюджету. Але для того, щоб наша "первинка" отримувала кошти від НСЗУза роботу лікарів, потрібно як можна швидше перезаключати декларації із сімейними лікарями нашої Громади про що і ЗВЕРТАЮСЯ ДО УСІХ. Нижче будуть додані контакти сімейних лікарів по населених пунктах.
     Що ще важливо. Ні ФАПИ ні амбулаторії не зачиняються, є питання по тих закладах які, фактично, ніколи не працювали, але рахувалися такими що функціонують. Наприклад Богдани. Нікого не звільняють, всім працівникам первинної ланки запропонована робота у новоствореній структурі. Фактично самі важливі організаційні кроки вже зроблено і, більше того, реалізовано на ділі. Далі будемо думати як залучати медиків різного профілю до роботи в Громаді, шукатимемо шляхи отримання медичного обладнання. Повірте, питання не просте як і вся галузь вцілому в Державі, саме головне для нас, що лікарня збережена і є перспективи для її розвитку. Адже наступним етапом буде кропітка робота по укладенню договорів, так званих "пакетів" для їх фінансування із державного бюджету.

СІМЕЙНІ ЛІКАРІ Димерської ОТГ :
-----------------------
Литвинівська АЗПСМ – Приходько Олександр Володимирович (сімейний лікар);
Тел.(096)511-35-27
Демидівська АЗПСМ – Безугла Оксана Казимірівна (лікар-педіатр);
Ждан Валентина Іванівна (сімейний лікар);
Тел.(044)294-60-49
-----------------------
Ясногородська АЗПСМ – Рутян Анатолій Петрович (сімейний лікар);
Тел.(096)399-31-23
-----------------------
Катюжанська АЗПСМ – Дашко Валентина Федорівна (сімейний лікар);
Опанасенко Ірина Олександрівна (сімейний лікар);
Тел.(044)294-60-46
-----------------------
Димерська АЗПСМ – Давиденко Тетяна Миколаївна (сімейний лікар);
Дермель Оксана Іванівна(сімейний лікар);
Заводовський Юрій Олександрович (сімейний лікар);
Вогневенко Дар’я Олександрівна(сімейний лікар);
Смеречинська Людмила Іванівна(лікар-терапевт).
Тел. (044)294-60-45
-----------------------
 

Шановні жителі села Катюжанка та навколишніх сіл !
у зв'язку з переходом до Димерської селищної лікарні, просимо Вас звернутись в Катюжанську амбулаторію
для поновлення або заключення декларації з сімейним лікарем.
Телефон амбулаторії 044-29-46-046!
 

До відома жителів Димерської ОТГ !
Інформуємо вас про розклад руху автобусів з Димера (зупинка біля «Укрпошта») до лікарні,
а також повідомляємо, що вартість однієї поїздки становить – 7 гривень.
Час відправлення із зупинки біля «Укрпошта» до лікарні :
08.30 (350:Димер-Київ);
12.50 (350:Димер-Київ);
14.10 («Київ-Андріївка»);
15.10 (350: Димер-Київ).
Час відправлення із зупинки «Лікарня» :
08.40 (350:Димер-Київ);
13.00 (350:Димер-Київ);
15.20 (350: Димер-Київ);
15.30 («Київ-Андріївка»).
 

Шановні жителі села Катюжанка ! Термінова інформація для всіх жителів Київщини :
Із цієї суботи, 13 листопада, громадський транспорт у регіоні почне працювати з посиленими обмежувальними заходами.
Таке непопулярне, але вкрай необхідне рішення було прийнято сьогодні під час позачергового засідання обласної комісії з питань ТЕБ і НС.
Ми розуміємо, наскільки важливо жителям пристоличного регіону мати якісне транспортне сполучення, тому громадський транспорт в межах області та до Києва продовжить курсувати за звичайним графіком. Але їздити в автобусах, маршрутках і електричках із цієї суботи матимуть право тільки пасажири, які матимуть при собі один із документів:
-"COVID"-сертифікат, який підтверджує вакцинацію;
- негативний результат ПЛР- чи експрес-тесту на визначення коронавірусу, отриманий не пізніше як за 72 години до дня поїздки;
- довідку про одужання особи від коронавірусу, чинність якої підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка "Дія".
Акцентую, що коли Київщину тільки ввели до "червоної" зони, роботу транспорту ми не обмежували жодним чином. Але далі відтягувати цей момент уже не було можливості.
Саме тому закликаю жителів Київщини, які ще не встигли імунізуватись, нарешті потурбуватись про себе і вакцинуватись. Тільки щеплення дозволяють уберегти себе від важкого перебігу хвороби. У всіх інших випадках люди тижнями лежать під киснем у лікарнях. А до такого свій організм точно не треба доводити.
 

Шановні жителі села Катюжанка ! Термінова новина:
Із 00 год. 00 хв. 30 жовтня на Київщині почне діяти "червоний" рівень епідемічної небезпеки. Це рішення було прийняте під час засідання Державної комісії з питань ТЕБ і НС, яке відбулось під головуванням Міністра розвитку громад і територій Олексія Чернишова. Його підтримуємо і на обласному рівні.
!! Жителі Київщини мають розуміти, що вже не до жартів: ситуація загострюється. Рівень госпіталізації зростає щодня. Станом на сьогодні, наприклад, 53,5% "ковідних" ліжок уже завантажені. Люди потрапляють до лікарень у важкому стані. Усім без виключення потрібен кисень. І поки що ми можемо цю потребу забезпечувати.
!! Щоб стабілізувати ситуацію, з СУБОТИ почнуть діяти жорсткі обмеження "червоної" зони.
Відповідно будуть забороненими:
робота закладів освіти, окрім дитячих садків і початкових класів шкіл;
проведення масових заходів, окрім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів;
робота закладів харчування, окрім адресної доставки та замовлень на винос;
робота ТРЦ та інших розважальних закладів;
робота непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів;
робота закладів культури, окрім історико-культурних заповідників.
Робота всіх перерахованих закладів можлива лише, якщо 100% працівників і всі відвідувачі матимуть "зелений" COVID-сертифікат, який свідчитиме про повний курс вакцинації, або негативний результат ПЛР-тесту.
!! При цьому під час "червоного" рівня епідемічної небезпеки дозволена робота банків, АЗС, аптек, ветеринарних магазинів та усіх продовольчих. Але обов’язковою умовою залишається дотримання всіх протиепідемічних правил.
!! Звертаюсь до всіх жителів нашої області: потрапити в реанімацію чи вакцинуватись - це вибір кожного. Але питання серйозне і тільки за допомогою щеплення ви зможете захистити своє здоров'я.
!! Нагадаю, що центри масової вакцинації у нас працюють у всіх районах.
Їх адреси є тут: https://bit.ly/3pGGQTt.
!! Переконаний, що ніхто не мріє потрапити в лікарню і, тим більше, лежати під киснем, а ризики цього дуже високі.
Тож подумайте про наслідки і вакцинуйтесь.
Бережіть себе ...
 

Шановні жителі села Катюжанка !
23.10. 2021 року. з 08:00 до 18:00 відбудеться планове відключення електропостачання
с. Катюжанка вулиці : Біла, Київська, Волошкова, Шевченка, Озерна, Лугова.
24.10. 2021 року. з 08:00 до 18:00 відбудеться планове відключення електропостачання
с. Катюжанка вулиці : Нова, Кругова, Переселення, Лугова.
Згідно телефонограми ДТЕК Київські Регіональні Електромережі .     
 

Шановні жителі села Катюжанка !
06.10. 2021 року. з 08:00 до 18:00 відбудеться планове відключення електропостачання
с. Катюжанка вулиці : Зінченка, Лісна, Заводська, Покровська, Ранкова, Київська, Шевченка.
Згідно телефонограми ДТЕК Київські Регіональні Електромережі .     
 
Шановні Односельчани !
ТОВ "Екосервіс груп" повідомляє,що з 1 жовтня 2021 р. в селі Катюжанка сміття буде вивозитися першого і третього четверга кожного місяця,за умови заключеного договору з ТОВ "Екосервіс груп" та наліпки.
Це - як вітання від Димерської ОТГ ... .     
 
Шановні Односельчани !
У четвер 23 вересня 2021 року буде організовано вивіз побутових відходів по всіх вулицях села Катюжанка. Прохання, мішки із побутовими відходами (будь які) необхідно виставити до 8-00 години ранку.
Староста села Катюжанка .     
 
Шановні Односельчани !
У четвер 09 вересня 2021 року буде організовано вивіз побутових відходів по всіх вулицях села Катюжанка. Прохання, мішки із побутовими відходами (будь які) необхідно виставити до 8-00 години ранку.
Староста села Катюжанка .     
 

Шановні жителі села Катюжанка !
01.09. 2021 року. з 08:00 до 20:00 відбудеться планове відключення електропостачання
с. Катюжанка вулиці : Зінченка, Лісна, Південна.
02.09. 2021 року. з 08:00 до 20:00 відбудеться планове відключення електропостачання
с. Катюжанка вулиці : Поштова, Вишгородська, Гагаріна, Садова , Слобідська.
05.09. 2021 року. з 08:00 до 20:00 відбудеться планове відключення електропостачання
с. Катюжанка вулиці : Київська, Шевченка.
Згідно телефонограми ДТЕК Київські Регіональні Електромережі .     
 

Шановні жителі та гості села Катюжанка !
Запрошуємо Вас 22.08.2021 року о 17:00 в Катюжанський Будинок культури
На святковий концерт до Дня незалежності України.
З 13:00 в парку розваги для дітей: батути, солодка вата та попкорн ...
 

Шановні жителі села Катюжанка !
Вишгородська районна державна лікарня ветеринарної медицини повідомляє про позитивний випадок сказу в с. Катюжанка, в зв'язку з цим в селі діють карантинні обмеження.
З 16.08.2021 р. Вишгородська районна державна лікарня ветеринарної медицини в с. Катюжанка буде проводити подвірний обхід стосовно щеплення собак та котів проти сказу.
Вакцина безкоштовно! за додатковою інформацією звертатись за тел: 095-162-94-60 Наталія В'ячеславівна.
 

Шановні жителі села Катюжанка !
ПЛАНОВІ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ:
19.08. 2021 р. з 8:00 до 20:00 відбудеться планове відключення електропостачання ПЛ-10кВ Л-15 «Парники»
Катюжанка: Святомихайлівська, Шевченка, Комуністична, Лісна, Леніна, Заводська, Зінченко, Ранкова, Вишнева, Південна, Сім'ї Дяківських, 60-річчя Жовтня;
20.08. 2021 р. з 8:00 до 20:00 відбудеться планове відключення електропостачання
Гута-Катюжанська: Київська, Садова, Лісна, Річна, Польова;
Згідно телефонограми ДТЕК Київські Регіональні Електромережі .     
 

Шановні жителі села Катюжанка ! Нові послуги Нової пошти :
----------------------------------------------------------------------
Поповнення мобільного рахунку : 5 грн.
Поповнення банківської картки :
5 грн. + 1% від суми поповнення.
Оплата комунальних та інших платежів :
1% від суми ( але не менше чим 15 грн. за квитанцію ).
Миттєвий переказ коштів :
( Отримання в будь якому відділенню Нової пошти )
20 грн. + 2% від суми.
Зняття готівки з банківської картки : ( З ПАСПОРТОМ !!! )
20 грн. + 2% від суми.
 
Шановні Односельчани !
У четвер 05 серпня 2021 року буде організовано вивіз побутових відходів по всіх вулицях села Катюжанка. Прохання, мішки із побутовими відходами (будь які) необхідно виставити до 8-00 години ранку.
Староста села Катюжанка .     
 
Шановні Односельчани !
У четвер 22 липня 2021 року буде організовано вивіз побутових відходів по всіх вулицях села Катюжанка. Прохання, мішки із побутовими відходами (будь які) необхідно виставити до 8-00 години ранку.
Староста села Катюжанка .     
 

Шановні жителі села Катюжанка !
08.07. 2021 року. з 08:00 до 20:00 відбудеться планове відключення електропостачання
с. Катюжанка вулиці : Заводська, Зінченка, Ранкова, Вишгородська, Вишнева,Лісна, Південна, Покровська, Сім'ї Дяківських.
Згідно телефонограми ДТЕК Київські Регіональні Електромережі .     
 
Шановні Односельчани !
У четвер 08 липня 2021 року буде організовано вивіз побутових відходів по всіх вулицях села Катюжанка. Прохання, мішки із побутовими відходами (будь які) необхідно виставити до 8-00 години ранку.
Староста села Катюжанка .     
 

Шановні жителі села Катюжанка !
01.07. 2021 року. з 08:00 до 20:00 відбудеться планове відключення електропостачання
с. Катюжанка вулиці : Святомихайлівська, Шевченка, Лісна, Вишгородська, Зінченка, Ранкова, Вишнева, Південна, Покровська, Сім'ї Дяківських .
03.07. 2021 року. з 08:00 до 20:00 відбудеться планове відключення електропостачання
с. Катюжанка вулиці : Шевченка, Лісна, Вишгородська, Біла, Заводська, Прорізна, Кичигіна.
Згідно телефонограми ДТЕК Київські Регіональні Електромережі .     
 
Шановні Односельчани !
19 Червня ( Субота ) 2021 року планується вивіз побутового сміття
по всіх вулицях с. Катюжанка.
Прохання !!! Виставити сміття до 8 години ранку 19 Червня 2021 року !!!
Староста села Катюжанка .     
 

Шановні жителі села Катюжанка !
09.06. 2021 року. з 08:00 до 20:00 відбудеться планове відключення електропостачання
с. Катюжанка вулиці : Шевченка, Біла.
с. Гута-Катюжанська вулиці : Київська, Садова, Лісна, Річна,Польова.
Згідно телефонограми ДТЕК Київські Регіональні Електромережі .     
 

Шановні жителі села Катюжанка !
Димерська селищна рада запрошує всіх зацікавлених на публічне громадське обговорення щодо оптимізації та створення спроможної мережі закладів загальної середньої освіти, а саме: проєктів рішень сесії Димерської селищної ради щодо подальшого функціонування Любимівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Димерської селищної ради Вишгородського району Київської області та філії Опорного загальноосвітнього навчального закладу Катюжанська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Димерської селищної ради Вишгородського району Київської області у селі Рудня-Димерська.
Громадські обговорення пройдуть за участю:
— представників органів місцевого самоврядування,
— депутатів Димерської селищної ради,
— жителів територіальної громади,
— батьків здобувачів освіти,
— працівників закладів освіти,
— представників департаменту освіти та науки Київської обласної державної адміністрації,
— народного депутата України Ольга Василевська-Смаглюк - Округ 96
Захід відбудеться 02.06.2021 за адресою:
вул. Центральна, 47, с. Рудня-Димерська; час — 17:00 (початок реєстрації о 16:45);
вул. Київська, 41, с. Любимівка; час – 18:30 (початок реєстрації о 18:15).
Димерська громада .     
 

Шановні жителі села Катюжанка !

01.06. 2021 року. з 08:00 до 20:00 відбудеться планове відключення електропостачання
ТП-119 с. Катюжанка вулиці : Заводська, Зінченка, Ранкова, Лісна, Південна, Покровська.
Димерська громада .     
 
Шановні Односельчани !

9 Травня 2021 року о 10.45 годині
біля Братської могили села Катюжанка
буде звершуватися заупокійна панахида.
З Повагою - т.в.о. Старости села Катюжанка - Анна Осадча .
 
Шановні Односельчани !

Запрошуємо Вас 5 травня 2021 року о 9.00 взяти участь у благоустрої нашого кладовища
( могил , де поховані ваші рідні та прилеглої до них території ).
для цього буде надано транспорт для вивезення сміття .
Т.в.о. Старости села Катюжанка
P.S. Окреме зауваження від жителів прилеглих до кладовища територій :
Н Е      С П А Л Ю Й Т Е      С М І Т Т Я !!!!
НЕ     ОТРУЮЙТЕ     ЖИТТЯ     жителям прилеглих до кладовища територій.
Якщо вже комусь так кортить палити - то привезіть зібране на кладовищі сміття та спаліть його біля свого будинку ....
 
Шановні Односельчани !
УВАГА !!!!
Обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для !!!«ЧЕРВОНОГО»!!!
рівня епідемічної небезпеки на території Київської області ПРОДОВЖЕНО до 30 ЧЕРВНЯ 2021 року.
Бережіть себе та своїх близьких !
 
Шановні Односельчани !
УВАГА !!!!
Обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для !!!«ЧЕРВОНОГО»!!!
рівня епідемічної небезпеки на території Київської області ПРОДОВЖЕНО до 30.04.2021
Бережіть себе та своїх близьких !
 
Шановні Односельчани !
УВАГА !!!!
Обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для !!!«ЧЕРВОНОГО»!!! рівня епідемічної небезпеки на території Київської області ПРОДОВЖЕНО
до 23.04.2021 року згідно протоколу позачергового засідання Київської обласної комісії з питань
техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 09.04.2021 року N°9.
Бережіть себе та своїх близьких !
 
Шановні Односельчани !
13 Квітня 2021 року планується вивіз побутового сміття
по всіх вулицях с. Катюжанка.
Прохання !!! Виставити сміття до 8 години ранку 13 Квітня 2021 року !!!
 
Віталій Кличко : УВАГА !!! ,УВАГА !!! ,УВАГА !!! ,УВАГА !!! ,УВАГА !!! ,
Київ запровадить більш суворі обмеження. В нас немає іншого вибору. Інакше будуть сотні смертей щодня!
З понеділка, 5 квітня, столиця закриває всі школи і дитячі садочки.
Увесь громадський транспорт – і наземний, і метро – працюватиме за спеціальними перепустками пасажирів. Тобто виключно для перевезень працівників підприємств критичної інфраструктури.
Керівники ж установ, підприємств, закладів мають відправити співробітників на дистанційну роботу. Або, кому можливо, надати відпустки.
Заклади громадського харчування зможуть працювати тільки на винос чи доставку. Як, власне, повинні працювати з 20 березня.
Продуктові ярмарки ми припиняємо з 1 квітня.
Я закликаю правоохоронців контролювати дотримання проти-епідемічних правил установами, закладами та громадянами.
Обмеження діятимуть, як мінімум, до 16 квітня.
Сподіваюся, це допоможе нам збити хвилю стрімкого розповсюдження вірусу. І не допустити трагічних наслідків. Ми запровадили обмеження. Але бачимо, що ситуація не поліпшується.
Медична система захлинається. В нас багато хворіє і медиків. А пацієнтам хтось має допомагати?! Лікарі і медсестри по дві доби не виходять з відділень. Вони вже валяться з ніг.
Тому, я сподіваюся, кияни нарешті зрозуміють, що не можна ігнорувати правила і робити вигляд, що вірусу немає. Зрозуміють, що доведеться потерпіти, аби потім скоріше повернутися до нормального життя!
Адже ми намагаємося врятувати вас! Зрозумійте це будь ласка!
 
ВІД ДИМЕРСЬКОЇ ГРОМАДИ :
ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ с.Глібівка, с.Катюжанка та с.Демидів!
c. Глібівка
02.04. 2021 р. з 9:00 до 18:00
відбудеться планове відключення електропостачання
ТП-62 вулиці: Соборна, Комсомольська, Сагайдачного, Єрка, Холодкова
ТП-63 вулиці: Соборна (в. т. ч. школа), Хмельницького, Шевченка, Котляревського, Садова, Петровського, Шкільна, Кільцева.
05.04. 2021 р. з 10:00 до 18:00 відбудеться планове відключення електропостачання ПЛ-10кВ Л-15 «Парники»
c. Катюжанка,
вулиці: Вишгородська, Поштова, Лісна, Заводська, Зінченка, Ранкова, Південна, Вишнева, Покровська.
c. Демидів
відбудуться планові відключення електропостачання по ПЛ-0,4кВт ТП-4
08.04.2021 8:00-20:00
Л-1 вулиці: Київська, Садова
09-10.04.2021 8:00-20:00
Л-2 вулиці: Київська, Комсомольська, пр. Шкільний
11.04.2021 8:00-20:00
Л-3 вулиці: Річна, Комсомольська
 
Увага ! Згідно телефонограми від ДТЕК "Київські Регіональні Електромережі"
23.03.2021 , року з 9:00 год. до 18:00 год.
Буде планове відключення електроенергії в селі Катюжанка по вул.: Поштова, Вишгородська, Лісна , Заводська, Зінченка , Ранкова, Південна, Покровська, Вишнева .
 
Шановні Односельчани - ГАРНА НОВИНА !!!
Починаючи з 16.02.2021 року в с. Катюжанка за адресою - вул. Кичигіна 5а відкривається ветеринарна клініка .
Надаються послуги ветеринарних спеціалістів : огляд , консультації , призначення лікування .
Години роботи з 9.00 до 17.00. Тел. 095-142-69-46
 
УВАГА !!!       ІНСУЛІНИ !!!
     Для забезпечення безоплатного й на пільгових умовах відпуску препаратів інсуліну згідно виданих рецептів повідомляємо.
     З 26.01.2021 року препарати інсуліну будуть видаватись мешканцям Вишгородської, Петрівської та Пірнівської ОТГ в аптечному пункті ТОВ «РЕЦЕПТИ ЖИТТЯ» за адресою м. Вишгород, вул. Кургузова,1 (графік роботи: понеділок-п'ятниця з 9.00-17.00).
     Мешканці Димерської ОТГ зможуть отримати препарати інсуліну в аптеці за адресою Київська область, Вишгородський район, с. Демидів, вул. Фастова, 2 (графік роботи: вівторок-п’ятниця з 9.00 до 18.00, субота 9.00- 12.00)
     Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 044-228-60-75
 
Шановні Односельчани !
26 Січня 2021 року планується вивіз побутового сміття
по всіх вулицях с. Катюжанка.
 
ГРАФІК ВИВЕЗЕННЯ СМІТТЯ ПО НАСЕЛЕНИМ ПУНКТАМ ДИМЕРСЬКОЇ ГРОМАДИ.

     смт. ДИМЕР ( перша та третя субота місяця) , вулиці :
      Бударіна, Ватутіна, Акатова, Народна, Революції, ОРС, Глибочицька, Лугова, О. Довженка, Садова, Лісна, Івана Франка, Пушкіна, Ярослава Мудрого, Генерала Григоренка;
     смт. ДИМЕР (друга та четверта субота місяця) , вулиці :
      Соборна, Шевченка, Космонавтів, Гоголя, Родинна, Пономарева, Покровська, Сонячна, Пугачова, Яблунева, Благовісна, Зоряна, Льва Толстого, Вишнева, Дніпровська, Вербна, Володимирська, Набережна, Незалежності, Злагоди, Пашкова, Ентузіастів, Молодіжна, Польова, Спортивна, Василя Сухомлинського.
     с. КАТЮЖАНКА- понеділок, п'ятниця
     с. ТОЛОКУНЬ четвер(1 раз на два тижні);
     с. РОВИ четвер(1 раз на два тижні);
     с .ГЛІБІВКА четвер(1 раз на два тижні);
     с. СУХОЛУЧЧЯ понеділок;
     с .БОГДАНИ понеділок;
     с. КОЗАРОВИЧІ п’ятниця (1 раз на два тижні);
     с. ДЕМИДІВ понеділок; , вулиці :
      Варвари Довженко, Комсомольська, Річна, Святомихайлівська, Фастова, Стовпова,
      Київська, Гурєєва, пров. Шкільний, м-в Молодіжний ;
     с.ДЕМИДІВ четвер , вулиці :
      Київська, Васильєва, Маяковського, Т.Шевченка, Прорізна, Поштова, Нова, Б.Хмельницького, 1-го ТРАВНЯ, Садова, Ірпінська, Нагірна, Кільцева, Нижній вал, Сонячна ,Вербова, Польова, пров. Даценка, 40-річчя Перемоги, Козацька, Михайлівська.

     Населені пункти по вивезенню сміття обслуговуються Комунальним підприємством Димерської селищної ради «Димерський Комбінат Комунальних підприємств», Комунальним підприємством Димерської селищної ради «Демидівкомунгосп» та ВРКП «Комунальник».
 
Від Голови Димерської ОТГ - Володимира Підкурганного
     Кілька слів з приводу Територіального центру соціального обслуговування.
     Лише вчора Вишгородський районний територіальний центр соціального обслуговування, усім відомий як " будинок престарілих" було зареєстровано за Димерською селищною радою, а вже сьогодні ми представили нового керівника закладу. Олег Іванович Петльович - протоієрей, настоятель храму Божої Матері у с. Козаровичі.
     Кошти на фінансування центру бюджетом передбачені, весь колектив збережено.
     Дякуємо працівникам установи, що упродовж перехідного періоду відповідально ставилися до своїх обов'язків і, в першу чергу, дбали про людей які знаходяться в Центрі .
     Димерська селищна рада й надалі дбатиме про людей, доля яких визначила місце проживати у межах цього закладу, і тих, які перебувають вдома та потребують опіки з боку соціальних працівників. Рухаємося далі.
 
За повідомленням Вишгородського РП ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»
відбудеться планове відключення електропостачання:

20.01.2021 року з 8:00 до 18:00 год.
в с.Литвинівка ( ТП-448 Л-4), вул..Л.Українки, Полянського
24.01.2021 року з 8:00 до 18:00 год.
в с. Катюжанка (ТП-338 Л-5) , вул..Жовтнева, Переселення
26.01.2021 року з 8:00 до 18:00 год.
в смт Димер ( ТП-425 Л-1,4), вул..Космонавтів
27.01.2021 року з 8:00 до 18:00 год.
в смт Димер (ТП-432 Л-3), вул..Зоряна
29.01.2021 року з 8:00 до 18:00 год.
в с. Демидів (ТП-810 Л-1,2,3) вул.Гурєєва
30.01.2021 року з 8:00 до 18:00 год.
в с.Демидів (ТП-814 Л-1), вул..Радянська
 
Третя позачергова сесія VIII скликання Димерської селищної ради від 06.01.2021 року
     06 січня 2021 року в Глібівському будинку культури відбулась III позачергова сесія VIII скликання Димерської селищної ради, в якій взяли участь 20 депутатів із 26 обраних.

     З метою можливості управління та фінансування садочків, розміщених на території Димерської громади, а саме: «Зернятко» в смт Димер, «Орлятко» в с.Демидів, «Малятко» в с.Литвинівка та «Лелеченя» в с.Катюжанка, внесено зміни до їх Статутів, відповідно до яких змінено засновників закладів, їх назву, а також режим роботи садочків: «Зернятко» (з 8:00 до 18:30 год.) , «Малятко» (з 7:30 до 18:00 год.) та «Лелеченя» (з 7:30 до 18:00 год). Також Радою внесено зміни і до Статутів Димерської дитячої музичної школи та до комунальних підприємств нашої громади.
     Крім цього, створено Димерський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та затверджено Положення про нього. Він працюватиме у звичайному режимі з наданням всіх існуючих послуг.
     Важливим є те, що з метою утворення власної лікарні в смт Димер, рішенням сесії створено комунальне некомерційне підприємство «Димерська центральна лікарня» та затверджено його Статут. Депутатом Станкевич Світланою внесено пропозицію для досконалого вивчення даного питання створити робочу групу, в склад якої входитимуть громадяни, які знаються в медичних питаннях.
     Селищний голова Володимир Підкурганний підтримав дану пропозицію, зазначивши, що завжди відкритий до діалогу в усіх напрямках.
     Варто зазначити, що у закладах освіти Димерської селищної ради з 1 січня 2021 року рішенням сесії встановлено вартість харчування: для батьків та осіб, які їх заміняють, плату за харчування в розмірі 50 % від вартості харчування на день.
     Вирішено забезпечити безоплатним харчуванням дітей в закладі дошкільної освіти (ясла-садок) «Зернятко» в смт.Димер, в дошкільному навчальному закладі центру розвитку дитини «Орлятко» в с.Демидів, в закладі дошкільної освіти (ясла-садок) «Малятко» в с.Литвинівка, в закладі дошкільної освіти (ясла-садок) «Лелеченя» в с.Катюжанка, учнів 1-4 класів та учнів 1-4 класів із числа дітей-сиріт, дітей-інвалідів/інвалідів І-ІІІ групи, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям”, дітей із родин внутрішньо переміщених осіб, дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) або помер, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України та дітей, які не належать до вказаних вище категорій, але вкрай потребують безоплатного харчування на основі довідки органів місцевого самоврядування.
     Затверджено з 01 січня 2021 року вартість харчування одного дітодня в закладах дошкільної освіти для дітей ясельних та садових груп – в сумі 50,00 грн.
     На літньо-оздоровчий період з 01.06.2021 року по 31.08.2021 року збільшено вартість харчування одного дітодня в закладі дошкільної освіти на 10% від вартості харчування одного дітодня.
     Встановлено на 2021 рік вартість харчування на одну дитину в день в закладах загальної середньої освіти Димерської селищної ради:
     - для учнів 1-4 класів – в сумі 18,50 грн.;
     - для учнів 5-11 класів із числа дітей-сиріт, дітей-інвалідів/інвалідів І-ІІІ групи, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям”, дітей із родин внутрішньо переміщених осіб, дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) або помер, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України та дітей, які не належать до вказаних вище категорій, але вкрай потребують безоплатного харчування на основі довідки органів місцевого самоврядування – в сумі 20,00 грн.
     Радою також затверджено штатні посади працівників галузі культури на 2021 рік.
     Докладніше з результатами відкритого поіменного голосування III позачергової сесії VIII скликання від 06.01.2021 року можна ознайомитись на дошці оголошень в приміщенні Димерської селищної ради.
     Протокол засідання та рішення сесії будуть оприлюднені в строки визначені Регламентом та чинним законодавством України.
 
Увага ! Згідно телефонограми від ПрАТ "Київобленерго"
06.01.2021 , року з 8:00 год. до 18:00 год.
Буде відключення електроенергії в селі Катюжанка по вул.: Заводська , Святомихайлівська , Нова , Вербова.
В зв'язку з проведенням технічних робіт на ПЛ-0.4 Кв , ТП-338 , Л-1, Л-4.
ПрАТ "Київобленерго"
 
Шановні жителі села Катюжанка пропоную Вам короткий звіт
голови Димерської селищної ради Володимира Пiдкурганного :


ПІДВЕДЕМО КОРОТКІ ПІДСУМКИ ДІЯЛЬНОСТІ ЗА ПЕРШИЙ МІСЯЦЬ РОБОТИ.
Наступного року, на умовах співфінансування (20% з місцевого бюджету) буде розпочато капітальний ремонт будинку культури у селі Ясногородка, дитячого садочку "Зернятко" в Димері (утеплення, благоустрій та нормальна огорожа території) та довгоочікуване будівництво спортзалу та харчоблоку в Димерській гімназії. Загальний розмір коштів, виділених на вказані об'єкти - понад 30 млн грн. Це стало можливо завдяки тісній співпраці з нашою народною депутаткою Ольгою Василевською-Смаглюк, губернатором Київщини Василем Володіним, депутатським корпусом обласної ради на чолі із Олександром Скляровим. Для порівняння, протягом року що минає, по програмі соціально-економічного розвитку в смт Димер було витрачено 3,9 млн. грн. Було проведено дві сесії Димерської селищної ради, за результати роботи яких було прийнято ряд важливих рішень:
- затверджено нову штатну структуру Димерської селищної ради, створено самостійні структурні підрозділи Служби у справах дітей, Фінансовий відділ та Відділ освіти. В січні буде оголошено конкурс на заміщення частини вакантних посад, в якому можуть взяти участь усі бажаючі.
- схвалено бюджет Димерської селищної ради на наступний рік з позитивним балансом. Наприклад, передбачено кошти на фінансування відпочинку дітей; харчування школярів 1-4 класів та тих учнів, які мають соціальні пільги; на харчування у дитячих садочках.
- як і обіцяли перед виборами, робочий день ДС "Зернятко" у наступному році триватиме мінімум до 18 год.
- передбачено кошти на вуличне освітлення по всіх населених пунктах Громади і багато іншого.
- прийнято пропозицію про передачу нам і про наступний прийом майна від Вишгородської районної ради у власність Димерської селищної громади, а саме: закладів освіти, Димерської музичної школи, бібліотеки для дорослих у Димері, майна медичних установ первинної ланки охорони здоров'я ( ФАПи і амбулаторії), Димерської лікарні, частини будинку побуту.
- Димерська селищна рада стала засновником Територіального центру соціального обслуговування населення (будинок для людей похилого віку) та згаданої музичної школи. Також нам було передано кілька автомобілів. Не переданим залишилося приміщення "Дивосвіту", хоча ми про це теж зверталися, та решти бібліотек. Вирішимо і ці питання.
- з метою зручності для населення, старостам надано повноваження щодо адміністрування окремих послуг на місцях під їх персональну відповідальність. Звісно, що перераховано далеко не все, але то поточна робота. Готуємо план роботи на наступний рік. З пріоритетних завдань наповнення бюджету. В межах повноважень, попрацюємо над ставками податків, контролем над своєчасністю їх сплати, над залучення додаткових інвестицій. Займемося реформуванням комунальних підприємств, інвентаризацією землі, аудитом попередньої діяльності, розробкою проектно-кошторисної документації по інфраструктурних об'єктах у різних населених пунктах Громади. Є чим займатися. Об'єднуємо далі.