УВАГА !!!       ІНСУЛІНИ !!!
     Для забезпечення безоплатного й на пільгових умовах відпуску препаратів інсуліну згідно виданих рецептів повідомляємо.
     З 26.01.2021 року препарати інсуліну будуть видаватись мешканцям Вишгородської, Петрівської та Пірнівської ОТГ в аптечному пункті ТОВ «РЕЦЕПТИ ЖИТТЯ» за адресою м. Вишгород, вул. Кургузова,1 (графік роботи: понеділок-п'ятниця з 9.00-17.00).
     Мешканці Димерської ОТГ зможуть отримати препарати інсуліну в аптеці за адресою Київська область, Вишгородський район, с. Демидів, вул. Фастова, 2 (графік роботи: вівторок-п’ятниця з 9.00 до 18.00, субота 9.00- 12.00)
     Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 044-228-60-75
 
Шановні Односельчани !
26 Січня 2021 року планується вивіз побутового сміття
по всіх вулицях с. Катюжанка.
 
ГРАФІК ВИВЕЗЕННЯ СМІТТЯ ПО НАСЕЛЕНИМ ПУНКТАМ ДИМЕРСЬКОЇ ГРОМАДИ.

     смт. ДИМЕР ( перша та третя субота місяця) , вулиці :
      Бударіна, Ватутіна, Акатова, Народна, Революції, ОРС, Глибочицька, Лугова, О. Довженка, Садова, Лісна, Івана Франка, Пушкіна, Ярослава Мудрого, Генерала Григоренка;
     смт. ДИМЕР (друга та четверта субота місяця) , вулиці :
      Соборна, Шевченка, Космонавтів, Гоголя, Родинна, Пономарева, Покровська, Сонячна, Пугачова, Яблунева, Благовісна, Зоряна, Льва Толстого, Вишнева, Дніпровська, Вербна, Володимирська, Набережна, Незалежності, Злагоди, Пашкова, Ентузіастів, Молодіжна, Польова, Спортивна, Василя Сухомлинського.
     с. КАТЮЖАНКА- понеділок, п'ятниця
     с. ТОЛОКУНЬ четвер(1 раз на два тижні);
     с. РОВИ четвер(1 раз на два тижні);
     с .ГЛІБІВКА четвер(1 раз на два тижні);
     с. СУХОЛУЧЧЯ понеділок;
     с .БОГДАНИ понеділок;
     с. КОЗАРОВИЧІ п’ятниця (1 раз на два тижні);
     с. ДЕМИДІВ понеділок; , вулиці :
      Варвари Довженко, Комсомольська, Річна, Святомихайлівська, Фастова, Стовпова,
      Київська, Гурєєва, пров. Шкільний, м-в Молодіжний ;
     с.ДЕМИДІВ четвер , вулиці :
      Київська, Васильєва, Маяковського, Т.Шевченка, Прорізна, Поштова, Нова, Б.Хмельницького, 1-го ТРАВНЯ, Садова, Ірпінська, Нагірна, Кільцева, Нижній вал, Сонячна ,Вербова, Польова, пров. Даценка, 40-річчя Перемоги, Козацька, Михайлівська.

     Населені пункти по вивезенню сміття обслуговуються Комунальним підприємством Димерської селищної ради «Димерський Комбінат Комунальних підприємств», Комунальним підприємством Димерської селищної ради «Демидівкомунгосп» та ВРКП «Комунальник».
 
Від Голови Димерської ОТГ - Володимира Підкурганного
     Кілька слів з приводу Територіального центру соціального обслуговування.
     Лише вчора Вишгородський районний територіальний центр соціального обслуговування, усім відомий як " будинок престарілих" було зареєстровано за Димерською селищною радою, а вже сьогодні ми представили нового керівника закладу. Олег Іванович Петльович - протоієрей, настоятель храму Божої Матері у с. Козаровичі.
     Кошти на фінансування центру бюджетом передбачені, весь колектив збережено.
     Дякуємо працівникам установи, що упродовж перехідного періоду відповідально ставилися до своїх обов'язків і, в першу чергу, дбали про людей які знаходяться в Центрі .
     Димерська селищна рада й надалі дбатиме про людей, доля яких визначила місце проживати у межах цього закладу, і тих, які перебувають вдома та потребують опіки з боку соціальних працівників. Рухаємося далі.
 
За повідомленням Вишгородського РП ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»
відбудеться планове відключення електропостачання:

20.01.2021 року з 8:00 до 18:00 год.
в с.Литвинівка ( ТП-448 Л-4), вул..Л.Українки, Полянського
24.01.2021 року з 8:00 до 18:00 год.
в с. Катюжанка (ТП-338 Л-5) , вул..Жовтнева, Переселення
26.01.2021 року з 8:00 до 18:00 год.
в смт Димер ( ТП-425 Л-1,4), вул..Космонавтів
27.01.2021 року з 8:00 до 18:00 год.
в смт Димер (ТП-432 Л-3), вул..Зоряна
29.01.2021 року з 8:00 до 18:00 год.
в с. Демидів (ТП-810 Л-1,2,3) вул.Гурєєва
30.01.2021 року з 8:00 до 18:00 год.
в с.Демидів (ТП-814 Л-1), вул..Радянська
 
Третя позачергова сесія VIII скликання Димерської селищної ради від 06.01.2021 року
     06 січня 2021 року в Глібівському будинку культури відбулась III позачергова сесія VIII скликання Димерської селищної ради, в якій взяли участь 20 депутатів із 26 обраних.

     З метою можливості управління та фінансування садочків, розміщених на території Димерської громади, а саме: «Зернятко» в смт Димер, «Орлятко» в с.Демидів, «Малятко» в с.Литвинівка та «Лелеченя» в с.Катюжанка, внесено зміни до їх Статутів, відповідно до яких змінено засновників закладів, їх назву, а також режим роботи садочків: «Зернятко» (з 8:00 до 18:30 год.) , «Малятко» (з 7:30 до 18:00 год.) та «Лелеченя» (з 7:30 до 18:00 год). Також Радою внесено зміни і до Статутів Димерської дитячої музичної школи та до комунальних підприємств нашої громади.
     Крім цього, створено Димерський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та затверджено Положення про нього. Він працюватиме у звичайному режимі з наданням всіх існуючих послуг.
     Важливим є те, що з метою утворення власної лікарні в смт Димер, рішенням сесії створено комунальне некомерційне підприємство «Димерська центральна лікарня» та затверджено його Статут. Депутатом Станкевич Світланою внесено пропозицію для досконалого вивчення даного питання створити робочу групу, в склад якої входитимуть громадяни, які знаються в медичних питаннях.
     Селищний голова Володимир Підкурганний підтримав дану пропозицію, зазначивши, що завжди відкритий до діалогу в усіх напрямках.
     Варто зазначити, що у закладах освіти Димерської селищної ради з 1 січня 2021 року рішенням сесії встановлено вартість харчування: для батьків та осіб, які їх заміняють, плату за харчування в розмірі 50 % від вартості харчування на день.
     Вирішено забезпечити безоплатним харчуванням дітей в закладі дошкільної освіти (ясла-садок) «Зернятко» в смт.Димер, в дошкільному навчальному закладі центру розвитку дитини «Орлятко» в с.Демидів, в закладі дошкільної освіти (ясла-садок) «Малятко» в с.Литвинівка, в закладі дошкільної освіти (ясла-садок) «Лелеченя» в с.Катюжанка, учнів 1-4 класів та учнів 1-4 класів із числа дітей-сиріт, дітей-інвалідів/інвалідів І-ІІІ групи, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям”, дітей із родин внутрішньо переміщених осіб, дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) або помер, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України та дітей, які не належать до вказаних вище категорій, але вкрай потребують безоплатного харчування на основі довідки органів місцевого самоврядування.
     Затверджено з 01 січня 2021 року вартість харчування одного дітодня в закладах дошкільної освіти для дітей ясельних та садових груп – в сумі 50,00 грн.
     На літньо-оздоровчий період з 01.06.2021 року по 31.08.2021 року збільшено вартість харчування одного дітодня в закладі дошкільної освіти на 10% від вартості харчування одного дітодня.
     Встановлено на 2021 рік вартість харчування на одну дитину в день в закладах загальної середньої освіти Димерської селищної ради:
     - для учнів 1-4 класів – в сумі 18,50 грн.;
     - для учнів 5-11 класів із числа дітей-сиріт, дітей-інвалідів/інвалідів І-ІІІ групи, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям”, дітей із родин внутрішньо переміщених осіб, дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) або помер, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України та дітей, які не належать до вказаних вище категорій, але вкрай потребують безоплатного харчування на основі довідки органів місцевого самоврядування – в сумі 20,00 грн.
     Радою також затверджено штатні посади працівників галузі культури на 2021 рік.
     Докладніше з результатами відкритого поіменного голосування III позачергової сесії VIII скликання від 06.01.2021 року можна ознайомитись на дошці оголошень в приміщенні Димерської селищної ради.
     Протокол засідання та рішення сесії будуть оприлюднені в строки визначені Регламентом та чинним законодавством України.
 
Увага ! Згідно телефонограми від ПрАТ "Київобленерго"
06.01.2021 , року з 8:00 год. до 18:00 год.
Буде відключення електроенергії в селі Катюжанка по вул.: Заводська , Святомихайлівська , Нова , Вербова.
В зв'язку з проведенням технічних робіт на ПЛ-0.4 Кв , ТП-338 , Л-1, Л-4.
ПрАТ "Київобленерго"
 
Шановні жителі села Катюжанка пропоную Вам короткий звіт
голови Димерської селищної ради Володимира Пiдкурганного :


ПІДВЕДЕМО КОРОТКІ ПІДСУМКИ ДІЯЛЬНОСТІ ЗА ПЕРШИЙ МІСЯЦЬ РОБОТИ.
Наступного року, на умовах співфінансування (20% з місцевого бюджету) буде розпочато капітальний ремонт будинку культури у селі Ясногородка, дитячого садочку "Зернятко" в Димері (утеплення, благоустрій та нормальна огорожа території) та довгоочікуване будівництво спортзалу та харчоблоку в Димерській гімназії. Загальний розмір коштів, виділених на вказані об'єкти - понад 30 млн грн. Це стало можливо завдяки тісній співпраці з нашою народною депутаткою Ольгою Василевською-Смаглюк, губернатором Київщини Василем Володіним, депутатським корпусом обласної ради на чолі із Олександром Скляровим. Для порівняння, протягом року що минає, по програмі соціально-економічного розвитку в смт Димер було витрачено 3,9 млн. грн. Було проведено дві сесії Димерської селищної ради, за результати роботи яких було прийнято ряд важливих рішень:
- затверджено нову штатну структуру Димерської селищної ради, створено самостійні структурні підрозділи Служби у справах дітей, Фінансовий відділ та Відділ освіти. В січні буде оголошено конкурс на заміщення частини вакантних посад, в якому можуть взяти участь усі бажаючі.
- схвалено бюджет Димерської селищної ради на наступний рік з позитивним балансом. Наприклад, передбачено кошти на фінансування відпочинку дітей; харчування школярів 1-4 класів та тих учнів, які мають соціальні пільги; на харчування у дитячих садочках.
- як і обіцяли перед виборами, робочий день ДС "Зернятко" у наступному році триватиме мінімум до 18 год.
- передбачено кошти на вуличне освітлення по всіх населених пунктах Громади і багато іншого.
- прийнято пропозицію про передачу нам і про наступний прийом майна від Вишгородської районної ради у власність Димерської селищної громади, а саме: закладів освіти, Димерської музичної школи, бібліотеки для дорослих у Димері, майна медичних установ первинної ланки охорони здоров'я ( ФАПи і амбулаторії), Димерської лікарні, частини будинку побуту.
- Димерська селищна рада стала засновником Територіального центру соціального обслуговування населення (будинок для людей похилого віку) та згаданої музичної школи. Також нам було передано кілька автомобілів. Не переданим залишилося приміщення "Дивосвіту", хоча ми про це теж зверталися, та решти бібліотек. Вирішимо і ці питання.
- з метою зручності для населення, старостам надано повноваження щодо адміністрування окремих послуг на місцях під їх персональну відповідальність. Звісно, що перераховано далеко не все, але то поточна робота. Готуємо план роботи на наступний рік. З пріоритетних завдань наповнення бюджету. В межах повноважень, попрацюємо над ставками податків, контролем над своєчасністю їх сплати, над залучення додаткових інвестицій. Займемося реформуванням комунальних підприємств, інвентаризацією землі, аудитом попередньої діяльності, розробкою проектно-кошторисної документації по інфраструктурних об'єктах у різних населених пунктах Громади. Є чим займатися. Об'єднуємо далі.