Форум села Катюжанка. Головна сторінка.

Форум села Катюжанка. Головна сторінка.

Пишіть, спілкуйтесь, задавайте питання та шукайте відповіді на них.
Звертайтеся із запитаннями до нашої місцевої влади - можливо вона Вас почує ...
Форум присвячений висвітленню актуальних питань сьогодення нашого села Катюжанка,
Вишгородського району, Київської області.
На цьому форумі Ви можете спілкуватися українською мовою а также на русском языке.
На цьому форумі Ви можете створювати актуальні ,на Ваш погляд, теми та запрошувати учасників форуму для їх обговорення.

Бажаю Вам успіхів. Слава Україні !

ПоискПоиск   Участники  
Сегодня: 26.04.2024 - 13:20:27
Страницы:  1  
Форум села Катюжанка. Головна сторінка. » Життя у нашому селі. » Дзеркало
АвторСообщение

Magistr

Интересующийся




Статистика:
Тем создано: 7
Сообщений: 24
Репутация: 52 ±
Нарушения: 0
Як вам таке дзеркало в дерев'яній рамі https://zerkala.lviv.ua/categories/v-derevianii-ramtsi ? Як на мене, воно буде підходити під будь-які стилі інтер'єру. Мені зараз дуже подобаються меблі в класичному стилі інтер'єру, а таке дзеркало буде посувати туди найбільше. Але через кілька років я впевнений, що мені почне подобатися щось інше і я буду робити ремонт. От і думаю, що таке дзеркало буде підходити і до інших стилів інтер'єру. Як вважаєте?
Сообщение # 1 31.05.23 - 16:20:00

Nikoletta

Интересующийся




Статистика:
Тем создано: 11
Сообщений: 23
Репутация: 67 ±
Нарушения: 0
Мені дуже сподобалися дзеркала, які є на сайті цієї компанії. Вони вишукані і виготовлені дуже охайно. Звичайно, хотілося б побачити таке дзеркало в реалі, а не на фото, і вже тоді робити висновки) Але я б на вашому місці замовила б собі таке дзеркало.
Сообщение # 2 31.05.23 - 19:11:08

Magistr

Интересующийся




Статистика:
Тем создано: 7
Сообщений: 24
Репутация: 52 ±
Нарушения: 0
Ну і якби я побачив це дзеркало, то було б краще та простіше обирати. Хоча якщо фото зроблені в реалі, то дзеркала справді дуже класні. Просто думаю, чи буде підходити таке дзеркало до різних стилів інтер'єру.
Сообщение # 3 31.05.23 - 19:21:29
Форум села Катюжанка. Головна сторінка. » Життя у нашому селі. » Дзеркало
Авто на прокат :Предыдущая темаСледующая тема: Индивидуальные дипломы по вашим требованиям: Закажите прямо
Страницы:  1  

Администратор запретил отвечать гостям на сообщения! Для регистрации пройдите по ссылке: зарегистрироваться


Powered by WR-Forum Professional © 2.0.5.2016