Форум села Катюжанка. Головна сторінка.

Форум села Катюжанка. Головна сторінка.

Пишіть, спілкуйтесь, задавайте питання та шукайте відповіді на них.
Звертайтеся із запитаннями до нашої місцевої влади - можливо вона Вас почує ...
Форум присвячений висвітленню актуальних питань сьогодення нашого села Катюжанка,
Вишгородського району, Київської області.
На цьому форумі Ви можете спілкуватися українською мовою а также на русском языке.
На цьому форумі Ви можете створювати актуальні ,на Ваш погляд, теми та запрошувати учасників форуму для їх обговорення.

Бажаю Вам успіхів. Слава Україні !

ПоискПоиск   Участники  
Сегодня: 28.04.2024 - 01:30:54
Страницы:  1  
Форум села Катюжанка. Головна сторінка. » Новини України та світу. » Новини про останні події України
АвторСообщение

dweawe

Новичок




Статистика:
Тем создано: 8
Сообщений: 17
Репутация: 49 ±
Нарушения: 0
Де можна знайти новини про останні події України?
--------------------------------------------------
Нравится, не нравится - империя развалится!
Сообщение # 1 15.07.23 - 13:14:05

Petryk

Новичок




Статистика:
Тем создано: 5
Сообщений: 16
Репутация: 36 ±
Нарушения: 0
Звичайно, я можу порадити тобі сайт informator.ua. Вони мають розділ, присвячений останнім подіям в Україні, де публікуються актуальні новини з різних сфер життя країни. Цей сайт постійно оновлюється, тому ти завжди зможеш знайти найсвіжішу інформацію про політику, економіку, культуру, спорт та інші важливі теми, що стосуються України. Так що, якщо хочеш бути завжди в курсі останніх подій в нашій країні, відвідай сайт https://informator.ua/uk/category/podiji Тут ти знайдеш все, що потрібно для інформованості та розуміння того, що відбувається в Україні!

Сообщение # 2 23.07.23 - 11:56:03

Cakih

Интересующийся




Статистика:
Тем создано: 7
Сообщений: 51
Репутация: 79 ±
Нарушения: 0
Бути в курсі новин, це не просто знати, що відбувається, це розуміти контекст і зміни в нашому суспільстві. DELO.ua - це моє основне джерело новин. Тут дізнаюся останні новини Львова та області https://delo.ua/tags/lvov/ та інших міст України. Я вважаю, що цей сайт важливий для формування об’єктивного світогляду. Раджу і вам завітати.


Сообщение # 3 02.08.23 - 10:57:54

kutwno

Новичок




Статистика:
Тем создано: 2
Сообщений: 29
Репутация: 37 ±
Нарушения: 0
Величезну підтримку армії та військовим надає засновник Favbet та президент фонду Favbet Foundation https://antikorpravda.com/ru/samaya-Цензура-Цензура-osoznanie-effektivnosti-sovmestnyh-usilij-prЦензура/ Андрій Матюха не лише успішний бізнесмен, а й відомий меценат. І його щира підтримка населенню справді викликає захоплення. Тому вам варто вивчити цю статтю про його реальну допомогу. Бо у нас все частіше з'являються новини про корупцію, але Андрій Матюха та його фонд доводить, що є ще люди з владою, які дбають про своїх співгромадян.
Сообщение # 4 12.01.24 - 22:04:21
Форум села Катюжанка. Головна сторінка. » Новини України та світу. » Новини про останні події України
Останні події України :Предыдущая тема
Страницы:  1  

Администратор запретил отвечать гостям на сообщения! Для регистрации пройдите по ссылке: зарегистрироваться


Powered by WR-Forum Professional © 2.0.5.2016