Форум села Катюжанка. Головна сторінка.

Форум села Катюжанка. Головна сторінка.

Пишіть, спілкуйтесь, задавайте питання та шукайте відповіді на них.
Звертайтеся із запитаннями до нашої місцевої влади - можливо вона Вас почує ...
Форум присвячений висвітленню актуальних питань сьогодення нашого села Катюжанка,
Вишгородського району, Київської області.
На цьому форумі Ви можете спілкуватися українською мовою а также на русском языке.
На цьому форумі Ви можете створювати актуальні ,на Ваш погляд, теми та запрошувати учасників форуму для їх обговорення.

Бажаю Вам успіхів. Слава Україні !

ПоискПоиск   Участники  
Сегодня: 29.03.2024 - 17:12:13
Страницы:  1  
Форум села Катюжанка. Головна сторінка. » Теревені. » Дім.Сад.Город.Коли сіяти насіння томатів, перцю, баклажанів
АвторСообщение

Світлана

Новичок




Статистика:
Тем создано: 5
Сообщений: 6
Репутация: 26 ±
Нарушения: 0
Кожна культура має власні терміни появи сходів після посіву. Ці дані нам знадоЦензураться, щоб правильно розрахувати дату посіву насіння на розсаду.
Перш з’являються сходи насіння:
Отже,
сходи томатів з’являються через 6-10 днів;
огірків — на 3-7 день після посіву;
перцю — 7-15 днів;
патисонів, кабачків, гарбуза — через 3-10 днів;
салату — 4-10 днів;
цибулі-чорнушки — 5-12 днів;
кольорової капусти — 3-8 днів;
качанної капусти — 3-10 днів;
баклажанів — 5-10 днів;
селери, ревеню — 7-14 день.
Коли садити розсаду в теплицю або відритий ґрунт
Для того, щоб правильно розрахувати строки посіву насіння для отримання розсади будь — якої овочевої культури потрібно також знати, коли її можна висаджувати в теплицю або відкритий ґрунт.
Селеру висаджують через 60-80 днів після сходів;
цибулю — через 60-70 днів;
капусту — через 50 днів;
перець і помідори — через 60 днів;
баклажани — через 65-70 днів;
кабачки і огірки — через 30-40 днів.

http://www.uarp.org/news/1485448280#top

    Код:
http://www.uarp.org/news/1485448280#top
    Код:

Сообщение # 1 27.01.17 - 23:39:30

август



гость
Я уже целую неделю бьюсь над идеей создания собственного огорода, но никак не могу найти место, где можно купить качественные семена для посадки. Меня интересуют семена разных овощей и цветов, но особенно меня интересуют те, которые помогут вырастить вкуснейшие помидоры. Я слышал про детерминантные помидоры, и они очень понравились мне по описанию. Но где их можно купить?
Сообщение # 2 28.01.24 - 18:19:30

Cakih

Интересующийся




Статистика:
Тем создано: 6
Сообщений: 47
Репутация: 71 ±
Нарушения: 0
Для покупки качественных семян, я бы порекомендовал вам посетить сайт, где вы найдете широкий ассортимент семян различных овощей, включая семена редиса https://fazenda.net.ua/katalog-tovarov/semena/rediska/ . Этот магазин специализируется на семенах и предлагает продукцию от надежных производителей. Семена редиса - отличный выбор для начинающих садоводов, так как они растут быстро и не требуют особого ухода. Они могут быть использованы для озеленения вашего сада и получения свежих овощей. На сайте вы найдете разные сорта семян редиса, чтобы выбрать тот, который соответствует вашим потребностям.
Сообщение # 3 28.01.24 - 18:26:46
Форум села Катюжанка. Головна сторінка. » Теревені. » Дім.Сад.Город.Коли сіяти насіння томатів, перцю, баклажанів
Звідки взялося “російськомовне населення” України: соцмережі :Предыдущая темаСледующая тема: Активные точки энергетических меридианов Каждая система
Страницы:  1  

Администратор запретил отвечать гостям на сообщения! Для регистрации пройдите по ссылке: зарегистрироваться


Powered by WR-Forum Professional © 2.0.5.2016