Форум села Катюжанка. Головна сторінка.

Форум села Катюжанка. Головна сторінка.

Пишіть, спілкуйтесь, задавайте питання та шукайте відповіді на них.
Звертайтеся із запитаннями до нашої місцевої влади - можливо вона Вас почує ...
Форум присвячений висвітленню актуальних питань сьогодення нашого села Катюжанка,
Вишгородського району, Київської області.
На цьому форумі Ви можете спілкуватися українською мовою а также на русском языке.
На цьому форумі Ви можете створювати актуальні ,на Ваш погляд, теми та запрошувати учасників форуму для їх обговорення.

Бажаю Вам успіхів. Слава Україні !

ПоискПоиск   Участники  
Сегодня: 28.03.2024 - 23:04:27
Страницы:  1  
Форум села Катюжанка. Головна сторінка. » Теревені. » Мебель на дачу
АвторСообщение

Basionok

Новичок




Статистика:
Тем создано: 2
Сообщений: 8
Репутация: 16 ±
Нарушения: 0
Обычно на дачу отправляют старую мЦензураь. Но я хочу как-то обустроить уголок для отдыха. У нас там небольшой прудик, беседка, мангал. В беседке саморобный деревянный столик и скамейки. Я бы хотела заменить мЦензураь в беседке на что-то такое... Ну, не знаю... Хочется чего-то необыкновенного , но в то же время - простого, легкого, но устойчивого... А конкретно - не представляю.
Сообщение # 1 14.07.18 - 23:50:50

Manyashka

Новичок




Статистика:
Тем создано: 0
Сообщений: 9
Репутация: 9 ±
Нарушения: 0

    Цитата:
    Цензура 14.07.18 в 23:50 пишет:
    Я бы хотела заменить мЦензураь в беседке на что-то такое... Ну, не знаю... Хочется чего-то необыкновенного , но в то же время - простого, легкого, но устойчивого... А конкретно - не представляю.


Мені здається, я знаю.чого ви хочете. Нещодавно ми собі купили на дачу набір меблів із ротанга від Арт Пуф. http://art-puf.com.ua/shop/kupit-mebel-iz-iskusstvennogo-rotanga-nedorogo-v-ukraine Вини легкі, міцні, не бояться вологи та перепаду температур. Мають стильний вигляд і в них зручно сидіти. Для бесідки вони підійшли б ідеально!
Сообщение # 2 16.07.18 - 12:53:29

valeriiav

Интересующийся




Статистика:
Тем создано: 9
Сообщений: 23
Репутация: 59 ±
Нарушения: 0
Гарно, але зараз не на часі купівля дачних меблів.
Сообщение # 3 03.06.22 - 16:49:25
Форум села Катюжанка. Головна сторінка. » Теревені. » Мебель на дачу
Побутова техніка :Предыдущая темаСледующая тема: ВАК-статья
Страницы:  1  

Администратор запретил отвечать гостям на сообщения! Для регистрации пройдите по ссылке: зарегистрироваться


Powered by WR-Forum Professional © 2.0.5.2016