Форум села Катюжанка. Головна сторінка.

Форум села Катюжанка. Головна сторінка.

Пишіть, спілкуйтесь, задавайте питання та шукайте відповіді на них.
Звертайтеся із запитаннями до нашої місцевої влади - можливо вона Вас почує ...
Форум присвячений висвітленню актуальних питань сьогодення нашого села Катюжанка,
Вишгородського району, Київської області.
На цьому форумі Ви можете спілкуватися українською мовою а также на русском языке.
На цьому форумі Ви можете створювати актуальні ,на Ваш погляд, теми та запрошувати учасників форуму для їх обговорення.

Бажаю Вам успіхів. Слава Україні !

ПоискПоиск   Участники  
Сегодня: 19.09.2024 - 20:01:59
Страницы:  1  
Форум села Катюжанка. Головна сторінка. » Теревені. » Плойки для волосся у Харкові
АвторСообщение

ruslanyarovoi

Бывалый




Статистика:
Тем создано: 127
Сообщений: 178
Репутация: 686 ±
Нарушения: 0
Всім привіт! Не перестаю дивуватися жінкам. У моєї жінки пряме волосся, вна постійно хочу щоб воно було кудрявим. Навіть інколи спить на бігудях. Смішна. Хочу їх подарувати плойку для волосся. Дем ожна купити?
Сообщение # 1 15.03.23 - 19:32:26

togin

Бывалый




Статистика:
Тем создано: 113
Сообщений: 253
Репутация: 705 ±
Нарушения: 0

    Цитата:
    Цензураoi 15.03.23 в 19:32 пишет:
    Всім привіт! Не перестаю дивуватися жінкам. У моєї жінки пряме волосся, вна постійно хочу щоб воно було кудрявим. Навіть інколи спить на бігудях. Смішна. Хочу їх подарувати плойку для волосся. Дем ожна купити?

І в мене така ж сама історія. Тільки навпаки. У мене є подруга з кудрявим волоссям, так вона його постійно хоче випрямити. Купила якийсь утюжок.
Сообщение # 2 15.03.23 - 19:34:42

ruslanyarovoi

Бывалый




Статистика:
Тем создано: 127
Сообщений: 178
Репутация: 686 ±
Нарушения: 0
Ну якщо вона знає де купити гаджети для волоссі, може спитаєте її за плойку. Дем ожна в Харкові купити хорошй плойку. Мені для дружини нічого не жалко.
Сообщение # 3 15.03.23 - 19:35:40

togin

Бывалый




Статистика:
Тем создано: 113
Сообщений: 253
Репутация: 705 ±
Нарушения: 0

    Цитата:
    Цензураoi 15.03.23 в 19:35 пишет:
    Ну якщо вона знає де купити гаджети для волоссі, може спитаєте її за плойку. Дем ожна в Харкові купити хорошй плойку. Мені для дружини нічого не жалко.

Я їй сам купував. Ви також можете вибрати та купити плойку для волосся у Харкові https://allo.ua/ua/harkiv/plojki/ в магазині Алло. Хороший вибір там хочу вам сказати. Можна купити більший циліндр, тоді локони будуть більш крупніше. А там звичайно, як жінці подобається. Це доволі недорогі гаджети. тому ви можете вкластися до тисячі гривень. Грошей потратите не багао, а жінка буде рада на весь мільйон відсотків.
Сообщение # 4 15.03.23 - 19:39:08
Форум села Катюжанка. Головна сторінка. » Теревені. » Плойки для волосся у Харкові
Элитные памятники в Киеве :Предыдущая темаСледующая тема: Огляд БК Фонбет
Страницы:  1  

Администратор запретил отвечать гостям на сообщения! Для регистрации пройдите по ссылке: зарегистрироваться


Powered by WR-Forum Professional © 2.0.5.2016