Форум села Катюжанка. Головна сторінка.

Форум села Катюжанка. Головна сторінка.

Пишіть, спілкуйтесь, задавайте питання та шукайте відповіді на них.
Звертайтеся із запитаннями до нашої місцевої влади - можливо вона Вас почує ...
Форум присвячений висвітленню актуальних питань сьогодення нашого села Катюжанка,
Вишгородського району, Київської області.
На цьому форумі Ви можете спілкуватися українською мовою а также на русском языке.
На цьому форумі Ви можете створювати актуальні ,на Ваш погляд, теми та запрошувати учасників форуму для їх обговорення.

Бажаю Вам успіхів. Слава Україні !

ПоискПоиск   Участники  
Сегодня: 19.05.2024 - 05:08:10
Страницы:  1  
Форум села Катюжанка. Головна сторінка. » Теревені. » Посоветуйте велосипед
АвторСообщение

genrion

Новичок




Статистика:
Тем создано: 1
Сообщений: 1
Репутация: 5 ±
Нарушения: 0
Привет! Я хочу купить новый велосипед для езды по городу и паркам. Я абсолютный новичок в этом деле и не знаю, на что обращать внимание при выборе. Какой бренд лучше? Что нужно знать о размере рамы и колес? И главное, сколько стоит хороший велосипед?
Сообщение # 1 04.04.23 - 09:45:50

Lobenko

Упорный




Статистика:
Тем создано: 42
Сообщений: 68
Репутация: 236 ±
Нарушения: 0
Привет! Я уже некоторое время катаюсь на велосипеде и могу посоветовать тебе обратить внимание на бренды Giant и Trek. Они предлагают хорошее соотношение цены и качества. Размер рамы и колес зависит от твоего роста, так что лучше зайти в магазин и попробовать несколько вариантов. Цена на новый велосипед может начинаться от 10 тысяч гривен, но за более качественный вариант можно заплатить и 30 тысяч.
Сообщение # 2 04.04.23 - 18:39:28

dweawe

Интересующийся




Статистика:
Тем создано: 9
Сообщений: 18
Репутация: 54 ±
Нарушения: 0
Добрий день! Цікавить придбання гірського велосипеда в Україні. Підкажіть, будь ласка, які бренди гірських велосипедів ви можете порадити? Де в Україні можна купити якісний гірський велосипед за прийнятну ціну?
--------------------------------------------------
Нравится, не нравится - империя развалится!
Сообщение # 3 17.11.23 - 13:03:25

Mikollo

Интересующийся




Статистика:
Тем создано: 11
Сообщений: 31
Репутация: 75 ±
Нарушения: 0
Вы конкретную модель хотите?
Сообщение # 4 17.11.23 - 16:42:13

Karpusik

Новичок




Статистика:
Тем создано: 2
Сообщений: 12
Репутация: 20 ±
Нарушения: 0

    Цитата:
    dweawe 17.11.23 в 13:03 пишет:
    Добрий день! Цікавить придбання гірського велосипеда в Україні. Підкажіть, будь ласка, які бренди гірських велосипедів ви можете порадити? Де в Україні можна купити якісний гірський велосипед за прийнятну ціну?

Привіт! Нещодавно придбав чудовий гірський велосиЦензура в інтернет-магазині Velopodium. Раджу і вам звернути увагу на велосиЦензура, KTM, Author, Rockrider - це надійні бренди за оптимальним співвідношенням ціни та якості. У Velopodium широкий вибір гірських велосипедів відомих брендів за доступними цінами. Рекомендую зайти на сайт https://velopodium.com.ua/gornyy-velosiped/ щоб купити гірський велосипед в Україні!
Сообщение # 5 23.11.23 - 09:11:22
Форум села Катюжанка. Головна сторінка. » Теревені. » Посоветуйте велосипед
Центр медицины в Киеве :Предыдущая темаСледующая тема: Посоветуйте хороший велосипед
Страницы:  1  

Администратор запретил отвечать гостям на сообщения! Для регистрации пройдите по ссылке: зарегистрироваться


Powered by WR-Forum Professional © 2.0.5.2016