Форум села Катюжанка. Головна сторінка.

Форум села Катюжанка. Головна сторінка.

Пишіть, спілкуйтесь, задавайте питання та шукайте відповіді на них.
Звертайтеся із запитаннями до нашої місцевої влади - можливо вона Вас почує ...
Форум присвячений висвітленню актуальних питань сьогодення нашого села Катюжанка,
Вишгородського району, Київської області.
На цьому форумі Ви можете спілкуватися українською мовою а также на русском языке.
На цьому форумі Ви можете створювати актуальні ,на Ваш погляд, теми та запрошувати учасників форуму для їх обговорення.

Бажаю Вам успіхів. Слава Україні !

ПоискПоиск   Участники  
Сегодня: 19.09.2024 - 19:42:49
Страницы:  1  
Форум села Катюжанка. Головна сторінка. » Теревені. » Ноутбук сину в Дніпрі!
АвторСообщение

togin

Бывалый




Статистика:
Тем создано: 113
Сообщений: 253
Репутация: 705 ±
Нарушения: 0
Привіт всім! Мій син скоро піде до школи і нам потрібен новий ноутбук. Не маю досвіду у виборі комп'ютерів, тому прошу вас порадити, який ноутбук може бути найкращим варіантом для шкільних потреб. Дякую!
Сообщение # 1 08.05.23 - 10:12:45

Roks

Упорный




Статистика:
Тем создано: 34
Сообщений: 109
Репутация: 245 ±
Нарушения: 0
Привіт! Я студент і відчуваю потребу у потужному ноутбуці для виконання важких завдань і ігор. Якщо ваш син також планує використовувати ноутбук для більш важких завдань, я рекомендую звернути увагу на ноутбуки з процесорами Intel Core i5 або i7 та дискретною відеокартою.
Сообщение # 2 08.05.23 - 10:13:52

togin

Бывалый




Статистика:
Тем создано: 113
Сообщений: 253
Репутация: 705 ±
Нарушения: 0
Добрий день! Я пропоную звернути увагу на ноутбуки з брендами HP, Lenovo та Dell. Вони мають хорошу якість збірки та гарантії, і є найпопулярнішими серед клієнтів. Також рекомендую вибирати ноутбуки з оперативною пам'яттю не менше 8 ГБ та дискретною відеокартою.
Сообщение # 3 08.05.23 - 10:14:56

Roks

Упорный




Статистика:
Тем создано: 34
Сообщений: 109
Репутация: 245 ±
Нарушения: 0
Вітаю! Я рекомендую звернути увагу на ноутбуки з брендами ASUS, MSI або Acer, які мають високу продуктивність та надійність. Також рекомендую вибирати ноутбуки з екранами Full HD або вище, щоб забезпечити якісний дисплей для навчання та роботи. Ось тут можна знайти більше інформації та каталог ноутбуків в Дніпрі https://allo.ua/ua/dnipro/products/notebooks/ в магазині Алло завжди є великий асортимент тому сподобається багатоьом.

Сообщение # 4 08.05.23 - 10:20:16
Форум села Катюжанка. Головна сторінка. » Теревені. » Ноутбук сину в Дніпрі!
Вещь :Предыдущая темаСледующая тема: Беременность и развод
Страницы:  1  

Администратор запретил отвечать гостям на сообщения! Для регистрации пройдите по ссылке: зарегистрироваться


Powered by WR-Forum Professional © 2.0.5.2016