Форум села Катюжанка. Головна сторінка.

Форум села Катюжанка. Головна сторінка.

Пишіть, спілкуйтесь, задавайте питання та шукайте відповіді на них.
Звертайтеся із запитаннями до нашої місцевої влади - можливо вона Вас почує ...
Форум присвячений висвітленню актуальних питань сьогодення нашого села Катюжанка,
Вишгородського району, Київської області.
На цьому форумі Ви можете спілкуватися українською мовою а также на русском языке.
На цьому форумі Ви можете створювати актуальні ,на Ваш погляд, теми та запрошувати учасників форуму для їх обговорення.

Бажаю Вам успіхів. Слава Україні !

ПоискПоиск   Участники  
Сегодня: 16.09.2024 - 22:34:58
Страницы:  1  
Форум села Катюжанка. Головна сторінка. » Теревені. » Процессор лінійки Intel Core i5
АвторСообщение

ruslanyarovoi

Бывалый




Статистика:
Тем создано: 125
Сообщений: 176
Репутация: 676 ±
Нарушения: 0
Процесор Intel Core i5-13400F https://telemart.ua/ua/processor/filter/intel-core-i5/ який я придбав в інтернет-магазині Telemart, виявився чудовим вибором. Його швидкість досягає 2,5 ГГц (4,6 ГГц в режимі Turbo Boost), що дозволяє мені запускати потужні програми та виконувати багатозадачні завдання без будь-яких затримок. Значна кількість кеш-пам'яті в розмірі 20 МБ також допомагає забезпечити швидкість роботи системи.

Упаковка процесора була безпечною, а доставка від Telemart була швидкою та надійною. Я дуже задоволений своїм покупкою, оскільки процесор виявився потужним, ефективним і відповідає всім моїм потребам. Рекомендую Intel Core i5-13400F всім, хто шукає надійне та продуктивне рішення для свого комп'ютера.
Сообщение # 1 17.06.23 - 23:49:31

togin

Бывалый




Статистика:
Тем создано: 111
Сообщений: 251
Репутация: 695 ±
Нарушения: 0
Дуже вчасно ти написав інформацію, я саме знаходжусь в пошуках процесора, і вже більш менш визначився. А підкажи за якою ціною ти його придбав? Щоб я вже міг орієнтуватися, скільки доведеться витратити.
Сообщение # 2 17.06.23 - 23:55:40

ruslanyarovoi

Бывалый




Статистика:
Тем создано: 125
Сообщений: 176
Репутация: 676 ±
Нарушения: 0
Зараз на даний процесор діє не погана знижка, та його можна придбати за 8 799 гривень. Також в магазині є і інші процесори не обов'язково купувати саме такий як у мене. Але він мене повністю влаштовує.
Сообщение # 3 17.06.23 - 23:59:32
Форум села Катюжанка. Головна сторінка. » Теревені. » Процессор лінійки Intel Core i5
Огляд про Ігровий автомат Bananas go Bahamas :Предыдущая темаСледующая тема: Огляд Бк України
Страницы:  1  

Администратор запретил отвечать гостям на сообщения! Для регистрации пройдите по ссылке: зарегистрироваться


Powered by WR-Forum Professional © 2.0.5.2016