Форум села Катюжанка. Головна сторінка.

Форум села Катюжанка. Головна сторінка.

Пишіть, спілкуйтесь, задавайте питання та шукайте відповіді на них.
Звертайтеся із запитаннями до нашої місцевої влади - можливо вона Вас почує ...
Форум присвячений висвітленню актуальних питань сьогодення нашого села Катюжанка,
Вишгородського району, Київської області.
На цьому форумі Ви можете спілкуватися українською мовою а также на русском языке.
На цьому форумі Ви можете створювати актуальні ,на Ваш погляд, теми та запрошувати учасників форуму для їх обговорення.

Бажаю Вам успіхів. Слава Україні !

ПоискПоиск   Участники  
Сегодня: 20.10.2024 - 08:31:36
Страницы:  1  
Форум села Катюжанка. Головна сторінка. » Теревені. » Продажі в інтернеті
АвторСообщение

Nikoletta

Интересующийся




Статистика:
Тем создано: 13
Сообщений: 29
Репутация: 81 ±
Нарушения: 0
Я вже більш як пів року займаюся дропшипінгом. Вся інформація про замовлення у мене зберігається у гугл таблицях. Чесно кажучи, замовлень стає багато, особливо зараз. коли дітей збирають до школи, працювати таким чином не дуже зручно. Вся інформація про клієнтів не систематизована, тому кожен раз доводиться все заново переглядати. Вирішила, що варто підібрати CRM для дропшипінгу, з багатьох варіантів мені найбільше сподобався цей https://remonline.ua/dropshipping/ . Зараз якраз його тестую, оскільки там тиждень можна користуватися безкоштовно. Але думаю, можливо у когось будуть інші варіанти програми, яка мені потрібна. Розгляну всі варіанти.
Сообщение # 1 20.08.23 - 16:52:40

Magistr

Интересующийся




Статистика:
Тем создано: 8
Сообщений: 28
Репутация: 60 ±
Нарушения: 0
Не факт, що програмне забезпечення, яке подобається комусь іншому, підійде для вас. Формуйте свою думку. Ви зараз тестуєте цей додаток, і якщо вам все подобається, то купуйте його і користуйтеся далі.
Сообщение # 2 20.08.23 - 16:56:39

Nikoletta

Интересующийся




Статистика:
Тем создано: 13
Сообщений: 29
Репутация: 81 ±
Нарушения: 0
Напевне ви праві. Але все ж таки хотілося б порівняти ціни та функціонал кількох програм. Тут справді дуже класно, що можна безкоштовно протестувати. Такої послуги на інших сайтах із таким програмним забезпеченням, немає.
Сообщение # 3 20.08.23 - 17:00:12
Форум села Катюжанка. Головна сторінка. » Теревені. » Продажі в інтернеті
Програмне забезпечення для дропшопера :Предыдущая темаСледующая тема: Школи Києва
Страницы:  1  

Администратор запретил отвечать гостям на сообщения! Для регистрации пройдите по ссылке: зарегистрироваться


Powered by WR-Forum Professional © 2.0.5.2016