Форум села Катюжанка. Головна сторінка.

Форум села Катюжанка. Головна сторінка.

Пишіть, спілкуйтесь, задавайте питання та шукайте відповіді на них.
Звертайтеся із запитаннями до нашої місцевої влади - можливо вона Вас почує ...
Форум присвячений висвітленню актуальних питань сьогодення нашого села Катюжанка,
Вишгородського району, Київської області.
На цьому форумі Ви можете спілкуватися українською мовою а также на русском языке.
На цьому форумі Ви можете створювати актуальні ,на Ваш погляд, теми та запрошувати учасників форуму для їх обговорення.

Бажаю Вам успіхів. Слава Україні !

ПоискПоиск   Участники  
Сегодня: 21.10.2024 - 00:32:23
Страницы:  1  
Форум села Катюжанка. Головна сторінка. » Теревені. » Проблеми із хребтом
АвторСообщение

Nikoletta

Интересующийся




Статистика:
Тем создано: 13
Сообщений: 29
Репутация: 81 ±
Нарушения: 0
У мене вже кілька років як виникли проблеми із хребтом. А точніше, у мене заклинило шию, що робити в такій ситуації дізналася тут https://osteopath.blog/ua/vypadky/zaklynylo-shyiu-shcho-robyty.html . Насамперед потрібно слідкувати за своєю поставою, не сутулитися, слідкувати, щоб голова мала правильне положення. Також потрібно позбуватися звички сидіти неправильно вдома та на роботі. Можливо хтось ще використовує якісь методи, щоб позбутися таких проблем, діліться досвідом. Думаю дана тема буде цікава для багатьох, особливо для тих, хто веде малорухливий спосіб життя.
Сообщение # 1 23.08.23 - 19:11:04

Magistr

Интересующийся




Статистика:
Тем создано: 8
Сообщений: 28
Репутация: 60 ±
Нарушения: 0
У мене також доволі таки часто виникає біль у шиї, але поки що такого випадку, щоб її заклинило - не було. Коли починає боліти, я п'ю обезболюючі та роблю зарядку. Біль зникає через 4-5 днів. Але були випадки, коли це все не допомагало. Тоді доводилося ходити на масаж.
Сообщение # 2 23.08.23 - 19:23:50

Nikoletta

Интересующийся




Статистика:
Тем создано: 13
Сообщений: 29
Репутация: 81 ±
Нарушения: 0
Я стараюся не пити обезболюючі препарати. А от стосовно вправ я теж самостійно їх не придумую. Адже при таких балях не всі фізичні навантаження будуть доцільними. Остеопат мені розказав, як правильно робити вправи та їх нормувати в залежності від інтенсивності болю.
Сообщение # 3 23.08.23 - 19:27:43

Dunducatti

Новичок




Статистика:
Тем создано: 0
Сообщений: 4
Репутация: 4 ±
Нарушения: 0
Продовжуйте!
Сообщение # 4 28.08.23 - 06:27:14
Форум села Катюжанка. Головна сторінка. » Теревені. » Проблеми із хребтом
Рюкзак5 :Предыдущая темаСледующая тема: Билеты на поезд
Страницы:  1  

Администратор запретил отвечать гостям на сообщения! Для регистрации пройдите по ссылке: зарегистрироваться


Powered by WR-Forum Professional © 2.0.5.2016