Форум села Катюжанка. Головна сторінка.

Форум села Катюжанка. Головна сторінка.

Пишіть, спілкуйтесь, задавайте питання та шукайте відповіді на них.
Звертайтеся із запитаннями до нашої місцевої влади - можливо вона Вас почує ...
Форум присвячений висвітленню актуальних питань сьогодення нашого села Катюжанка,
Вишгородського району, Київської області.
На цьому форумі Ви можете спілкуватися українською мовою а также на русском языке.
На цьому форумі Ви можете створювати актуальні ,на Ваш погляд, теми та запрошувати учасників форуму для їх обговорення.

Бажаю Вам успіхів. Слава Україні !

ПоискПоиск   Участники  
Сегодня: 19.09.2024 - 04:26:33
Страницы:  1  
Форум села Катюжанка. Головна сторінка. » Теревені. » Як обрати хорошого репетитра?
АвторСообщение

Roks

Упорный




Статистика:
Тем создано: 34
Сообщений: 109
Репутация: 245 ±
Нарушения: 0
Добрий день! Моя дочка має певні труднощі з фізикою у школі, тому шукаю досвідченого репетитора, який зможе допомогти їй розібратися з матеріалом і покращити оцінки. Чи є у когось рекомендації щодо викладачів, які мають хороший підхід до дітей і досягають видимих результатів у навчанні? Буду вдячний за будь-які поради.
Сообщение # 1 28.05.24 - 14:10:57

togin

Бывалый




Статистика:
Тем создано: 113
Сообщений: 253
Репутация: 705 ±
Нарушения: 0
Знайшли репетитора через рекомендації друзів. Важливо, що викладач зміг знайти спільну мову з дочкою і зробив навчання захоплюючим, що позитивно позначилося на її успішності.
Сообщение # 2 28.05.24 - 14:11:44

Roks

Упорный




Статистика:
Тем создано: 34
Сообщений: 109
Репутация: 245 ±
Нарушения: 0
Рекомендую шукати репетитора, який не тільки розуміє фізику, але й вміє цікаво пояснювати. Мій досвід показав, що найкращі результати дає комбінація строгих вимог та цікавих експериментів, що проводить викладач.
Сообщение # 3 28.05.24 - 14:12:26

togin

Бывалый




Статистика:
Тем создано: 113
Сообщений: 253
Репутация: 705 ±
Нарушения: 0
Доброго дня! Хочу поділитися своїм досвідом співпраці з «BUKI School» https://bukischool.com.ua/ Моя донька мала потребувала додаткових занять з англійської мови, та ще з деяких предметів, тому ми вирішили знайти для неї репетиторів.
На сайті «BUKI School» https://bukischool.com.ua/ знайшли викладачів, які ідеально підійшли за всіма критеріями. Викладачі чудово пояснюють матеріал, роЦензурать заняття цікавими та різноманітними.
Донька почала говорити англійською набагато впевненіше та з великим задоволенням відвідує заняття. Рівень професіоналізму викладачів дійсно вражає. Рекомендую усім, хто шукає якісного репетитора для своєї дитини звертатися на цей сайт!

Сообщение # 4 28.05.24 - 14:13:24

Cakih

Упорный




Статистика:
Тем создано: 25
Сообщений: 80
Репутация: 180 ±
Нарушения: 0
Підручник Українська мова та читання. Частина 2. НУШ авторства О. Вашуленка https://knigovo.org.ua/ukranska-mova-ta-chitannya-3-klas-nush-2038/pdruchnik-ukranska-mova-ta-chitannya-3-klas-2-chastina-nush-vashulenko-m-dubovik-s-osvta-32639 є невідємною частиною моєї роботи в третьому класі. Його зміст сприяє комплексному розвитку мовленнєвих і читацьких навичок у дітей. Урок за уроком ми разом з учнями вивчаємо нові слова, вчимося правильно складати речення та аналізувати текст. Підручник чудово підібраний за рівнем складності завдань та інтересує дітей різноманітністю матеріалу. Крім того, велика увага приділяється розвитку творчих здібностей через написання оповідань та складання віршів. Як вчитель, я відчуваю підтримку автора у впровадженні сучасних методик навчання, що відповідають вимогам Нової української школи. Рекомендую цей підручник колегам для успішного навчання української мови та розвитку в учнів любові до рідної культури.
Сообщение # 5 14.06.24 - 21:42:35

Rikko

Интересующийся




Статистика:
Тем создано: 7
Сообщений: 33
Репутация: 61 ±
Нарушения: 0
А какие магазины предлагают книги о раннем развитии детей?
Сообщение # 6 29.06.24 - 19:13:06

Vilan

Интересующийся




Статистика:
Тем создано: 8
Сообщений: 27
Репутация: 59 ±
Нарушения: 0
Могу вам порекомендовать хороший магазин с книгами Бритишбук, здесь точно есть книги о раннем развитии детей https://www.britishbook.ua/ru/catalog/rannee-obuchenie-i-razvitie/ разного типа. Я постоянно покупаю здесь литературу и мне очень нравится сервис в этом магазине - всегда есть товар в наличии, цены нормальные и быстрая доставка.


Сообщение # 7 29.06.24 - 19:15:05
Форум села Катюжанка. Головна сторінка. » Теревені. » Як обрати хорошого репетитра?
Як перевірити швидкість інтернету? :Предыдущая темаСледующая тема: Все про антивирусы
Страницы:  1  

Администратор запретил отвечать гостям на сообщения! Для регистрации пройдите по ссылке: зарегистрироваться


Powered by WR-Forum Professional © 2.0.5.2016