Форум села Катюжанка. Головна сторінка.

Форум села Катюжанка. Головна сторінка.

Пишіть, спілкуйтесь, задавайте питання та шукайте відповіді на них.
Звертайтеся із запитаннями до нашої місцевої влади - можливо вона Вас почує ...
Форум присвячений висвітленню актуальних питань сьогодення нашого села Катюжанка,
Вишгородського району, Київської області.
На цьому форумі Ви можете спілкуватися українською мовою а также на русском языке.
На цьому форумі Ви можете створювати актуальні ,на Ваш погляд, теми та запрошувати учасників форуму для їх обговорення.

Бажаю Вам успіхів. Слава Україні !

ПоискПоиск   Участники  
Сегодня: 20.05.2024 - 07:36:44
Страницы:  1  
Форум села Катюжанка. Головна сторінка. » Теревені. » Купівля вікон від виробника
АвторСообщение

togin

Бывалый




Статистика:
Тем создано: 80
Сообщений: 206
Репутация: 526 ±
Нарушения: 0
Привіт! Друзі, що вам можу розповісти дивлячись зі свого досвіду. Це було звісно дуже важко обрати якісні вікна, особливо від виробника! Тому що заздалегіть в нас зараз нема прям дуже добрих вікон по нормальних цінах, це якщо казати за нормальні ціни, про дешево я взагалі мовчу!

Особисто я замовляв і раджу вам купити вікна Рейнарс у виробника https://reynaers.co.ua/ вони займаються вікнами вже дуже довго і тривалий час в них вже нема ніяких питань що до виготовлення та вставлення вікон, у людей, замовників також не виникають питань коли вони замовляють, коли дивляться як йде процес всього.

Сообщение # 1 12.07.23 - 14:18:03

Lobenko

Упорный




Статистика:
Тем создано: 42
Сообщений: 68
Репутация: 236 ±
Нарушения: 0
Дуже вдячний вам за те, що ви завжди даєте таку інформацію людям! Особливо в цей тяжкий час коли всі навпаки мовчать де купляють товари дешевше, або замовляють послуги дешевше, та все одно дуже якісно! А ви завжди ділитесь досвідом, та розповідаєте що до чого.
Сообщение # 2 12.07.23 - 14:19:13

togin

Бывалый




Статистика:
Тем создано: 80
Сообщений: 206
Репутация: 526 ±
Нарушения: 0
В свою чергу я дуже вдячний вам за таку підтримку, та за такі теплі слова в мою сторону, тому що без вас би я навіть нічого і не писав би, а так ви мене тільки заряджаєте ділитись інформацією та досвідом.
Сообщение # 3 12.07.23 - 14:19:57

Lobenko

Упорный




Статистика:
Тем создано: 42
Сообщений: 68
Репутация: 236 ±
Нарушения: 0
Все перевірив, замовив, дуже сподобалось обслуговування компанії! Тому раджу всім звертатись саме сюди! Бо я вже перевірив, та думаю що вам теж всім на форумі варто перевірити.
Сообщение # 4 26.07.23 - 00:00:26
Форум села Катюжанка. Головна сторінка. » Теревені. » Купівля вікон від виробника
Вибір нових якісних вікон :Предыдущая темаСледующая тема: Организация переездов мувинговой компанией
Страницы:  1  

Администратор запретил отвечать гостям на сообщения! Для регистрации пройдите по ссылке: зарегистрироваться


Powered by WR-Forum Professional © 2.0.5.2016